אבא אבן.

העדויות לבניית אבני אדם כדוגמת העיר בבל הן בשמות המשפחה של אנשים שבאו מארופה לארץ ישראל. לדוגמא-  שטיין– אבן. ברג- הרים. המילה שטיין מרכיבה את המילה- שטן. היא מרכיבה את ה- יי, שם האלוהים באונקלוס. היא מרכיבה את המילה שט.

וַיְהִי הַיּוֹם–וַיָּבֹאוּ בְּנֵי הָאֱלֹהִים, לְהִתְיַצֵּב עַל-יְהוָה; וַיָּבוֹא גַם-הַשָּׂטָן בְּתֹכָם, לְהִתְיַצֵּב עַל-יְהוָה. וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל-הַשָּׂטָן, אֵי מִזֶּה תָּבֹא; וַיַּעַן הַשָּׂטָן אֶת-יְהוָה, וַיֹּאמַר, מִשֻּׁט בָּאָרֶץ, וּמֵהִתְהַלֵּךְ בָּהּ. איוב.

ברג-הר.

כִּי-יֹאמַר מַעֲשֶׂה לְעֹשֵׂהוּ לֹא עָשָׂנִי, וְיֵצֶר אָמַר לְיֹצְרוֹ לֹא הֵבִין.  הֲלוֹא-עוֹד מְעַט מִזְעָר, וְשָׁב לְבָנוֹן לַכַּרְמֶל; וְהַכַּרְמֶל, לַיַּעַר יֵחָשֵׁב.

יש אבנים שעיברתו את שמם אך עדיין שמם מתארים תפקיד, פעולה, מקום, שמרכיב אבני אדם שביחד הם יוצרים את חומת העיר אותה חומה שבאמצעות פעולות רוחניות של אבניה שומרת על יתרון חברי העיר לעומת בני האדם שאינם חברי העיר. (לא מדובר על עיר שאתם מכירים חומת העיר היא חומה שמרכיבה אבנים בארץ ובעולם שאבני העיר לעיתים יכולים להראות בתודעה שלכם אויבים האויבות בינהם מקיימת לעיתים את יתרונם בכל מדינה ומדינה בהם אבני העיר פועלים, האויבות של אורנג' עם פרטנר היא דוגמא מצויינת לצורך העניין, העוינות שהפגין מנכ"ל אורנג' לסבן הטיבה עם סבן בתודעה של עם ישראל לטייקון המקומי.). השימוש בשפה שהם משתמשים בה שמות שפת דיבור ומקומות כמו גת ואשקלון ןהפעולות הרוחניות שמתקיימות בתוך ערים אלו זאת הסיבה שבורא עולם בלל את שפת בוני העיר.

וַיְהִי כָל-הָאָרֶץ, שָׂפָה אֶחָת, וּדְבָרִים, אֲחָדִים. וַיְהִי,בְּנָסְעָם מִקֶּדֶם; וַיִּמְצְאוּ בִקְעָה בְּאֶרֶץ שִׁנְעָר, וַיֵּשְׁבוּ שָׁם. וַיֹּאמְרוּ אִישׁ אֶל-רֵעֵהוּ, הָבָה נִלְבְּנָה לְבֵנִים, וְנִשְׂרְפָה, לִשְׂרֵפָה; וַתְּהִי לָהֶם הַלְּבֵנָה, לְאָבֶן, וְהַחֵמָר, הָיָה לָהֶם לַחֹמֶר.  וַיֹּאמְרוּ הָבָה נִבְנֶה-לָּנוּ עִיר, וּמִגְדָּל וְרֹאשׁוֹ בַשָּׁמַיִם, וְנַעֲשֶׂה-לָּנוּ, שֵׁם:  פֶּן-נָפוּץ, עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ. וַיֵּרֶד יְהוָה, לִרְאֹת אֶת-הָעִיר וְאֶת-הַמִּגְדָּל, אֲשֶׁר בָּנוּ, בְּנֵי הָאָדָם.וַיֹּאמֶר יְהוָה, הֵן עַם אֶחָד וְשָׂפָה אַחַת לְכֻלָּם, וְזֶה, הַחִלָּם לַעֲשׂוֹת; וְעַתָּה לֹא-יִבָּצֵר מֵהֶם, כֹּל אֲשֶׁר יָזְמוּ לַעֲשׂוֹת. הָבָה, נֵרְדָה, וְנָבְלָה שָׁם, שְׂפָתָם–אֲשֶׁר לֹא יִשְׁמְעוּ, אִישׁ שְׂפַת רֵעֵהוּ. וַיָּפֶץ יְהוָה אֹתָם מִשָּׁם, עַל-פְּנֵי כָל-הָאָרֶץ; וַיַּחְדְּלוּ, לִבְנֹת הָעִיר.  עַל-כֵּן קָרָא שְׁמָהּ, בָּבֶל, כִּי-שָׁם בָּלַל יְהוָה, שְׂפַת כָּל-הָאָרֶץ; וּמִשָּׁם הֱפִיצָם יְהוָה, עַל-פְּנֵי כָּל-הָאָרֶץ.

הפעולות הרוחניות שנעשות באמצעות הנקיבה בשם \נשיאת שם, כמו השם אליה למשל, שם שמקיים את צרוף המילים אל-יה הם חטא גדול מאוד. בגלל צרוף המילים אל יה, שזה שם האל שלנו. אתם יודעים, הללויה. אותו הדבר לגבי השם אלה שבני אדם שקוראים בשמה מיחסים לה אלוהות. תשאלו מה עם השם אליהו. יהו זה לא יה. יש את אות הניקוד ו' לאחר האות ה', ואין את האות א' אחרי האות ו'. וכפי שאתם רואים בדבר התורה המצורף, לא רק נקיבה בשם יהוה, גם בשם שמייצר פעולה רוחנית למטרת בוני העיר בבל בדור הנוכחי. השימוש בשפת בבל המדוברת בישראל בצרוף המילים נקיבה בשם, נקיבה במספר, נקיבה במחיר היא לא נכונה, אין בה הגיון , זאת מילה שמייצרת חומר מרוח במקום אסור, שלא כמו שנדרש משה רבנו להוציא מים מהסלע בדיבור. זאת אומרת שהיכולת ליצור חומר בדיבור בשפה ברוח קיימת, אך יש דברים שאסור לעשות וזאת הסיבה שבורא עולם הרס את השפה שהרס את בוני העיר. לכן אני מאוד כועסת על בוני השפה שיחסו לקהל עם את התואר- ציבור- צי בור. אין את המילה ציבור בתורה. יש את המילה בור שכולם יודעים את פירושה , ויש את המילה צי שכולם יודעים את פירושה. ההכלאה בין המילים למילה אחת היא מילה נוראה. מעשה רישעה.

לא תשא

נוקב

נקווה שיבואו ימים  שגלבוע להר יחשב. 

משפחת גלבוע. וַיְקֹנֵן דָּוִד, אֶת-הַקִּינָה הַזֹּאת, עַל-שָׁאוּל, וְעַל-יְהוֹנָתָן בְּנוֹ.  וַיֹּאמֶר, לְלַמֵּד בְּנֵי-יְהוּדָה קָשֶׁת, הִנֵּה כְתוּבָה, עַל-סֵפֶר הַיָּשָׁר. הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים.  אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים.  הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן.  מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם. בנט- העסקת עובדי קבלן.

ולא יהיו ערים בשם קרית גת ואשקלון עם רחוב ברזל בשם  חוצות היוצר . אתם יודעים צירים  של חורשי החרשים.

חושך.שחר.נוקב.נושא.אור.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.