מלכות אֱדוֹם.

מי היא מלכות אדום.

תארו לכם שבעולם שלנו, יש עוד מדינה שאתם לא מכירים.

למדינה יש ראש מדינה ושרים הכפופים לו.

שר תרבות, שר ביטחון, שר משטרה, שר תקשורת, שר דת, שר חינוך וכו'

מי הם אזרחי המדינה הזאת. ואיפה הם גרים.

למדינה הזאת אין שטח אדמה מוצהר, המדינה הזאת שוכנת בכל כדור הארץ.

אזרחיה הם תושבים בכל מדינה ומדינה שאנחנו מכירים בכדור הארץ, רק שלהם יש אזרחות כפולה. האזרחות במדינה ששמה כתוב במפה, היא מה שנקרא אזרחות בדויא. הנאמנות שלהם היא לאזרחות השניה במדינה ששמה לא כתוב במפה.

גם להם יש מלחמות, האויב שלהם זה אנחנו. למשל כשאנחנו דורשים צדק חברתי, מתנגדים לאזרחי הכבוד של המדינה ששמה אינו רשום במפה מבחינתם זאת הכרזת מלחמה.

ואיך הם ילחמו בנו, יש מצב שאזרחי המדינה ששמה לא כתוב במפה שהאזרחות הבדויא שלהם היא פלסטין יפעילו את סוכניהם להרוג 3 ילדים, לחטוף 3 חילים, מצב שיחמם את האווירה ויביא לסיבה למלחמה בין אזרחי ארץ ישראל לאזרחי ארץ פלסטין.

אם מדינה בה חי אזרח כבוד של המדינה ששמה לא רשום במפה, תאשים את אזרח הכבוד של המדינה שאינה רשומה במפה בפשע כלשהו, מבחינתם זאת הכרזת מלחמה. ואיך הם ילחמו בנו, סביר להניח שהמשטרה שלהם אספה מידע אודות בכירים במשטרה שלנו והם ישלפו את המידע הזה, או יסמנו בעדינות לתובע לסגת מתביעתו.

.

מהמקום הזה אתם מוזמנים לחשוב על האפשרויות הכמעט בלתי מוגבלות (כמעט,כי אתם יודעים, שְׁמַע, יִשְׂרָאֵל: יְהוָה אֱלֹהֵינוּ, יְהוָה אֶחָד) של המדינה שאינה רשומה במפה לשלוט בעמים בכל המשרדים של השרים של המדינה שאינה רשומה במפה, כולל שר הדתות, כל אפשרות שתחשבו עליה מבחינת היכולות שלהם לפגוע בנו ולשלוט בעולם, זאת אפשרות שמבוצעת שכבר קיימת בשטח.

אחד הסימנים הברורים  לזיהוי של אזרחים ועסקים של המדינה שאינה רשומה במפה:

ap ואנשים שאוהבים פילים.

הכהנים שלהם הם כמו המשל שבחרה התורה להמשיל אותם- כמו כהן פותי סריס פרעה, יש גבול למה שהם יכולים לומר ולמה שהם יכולים להתנגד.

ושוב,  אֱדוֹם זה לא הצבע אדום, למרות שלעיתים ישתמשו בו לצורך סימון לזיהוי למי שצריך לזהות.

.ואתם יודעים שיש בתוכה, בתוך מלכות אדום, כמה מלכויות.. מואב, הגרים, עמלקים, ערלים ופלישתים וכו'..

בונים חופשיים 3 אילומיניטי 3 בית המשפט. אילומינתי אילומיניטי 6 עזריאלי

.

.

.

.

.

.

.

.

.

כדי להסביר הכי טוב מי היא מלכות edom או בשמה העיר בבל. המשל הכי הכי טוב היא בובת בבושקה שלא בכדי יש בה את המילה בב. יש מצב שמקור הבבושקה הוא מליטא. פירמידה בתוך פירמידה יש את את הפירמידה הגדולה, שלדעתי ראשיא יושבים בבילדרברג, מרק צוקרברג וסטן פישר ניצפו שם.

(כמה ימים לאחר כתיבת דברי בענין בדקתי את הענין, ואכן כן, בובת הבבושקה זאת לא המילה הנכונה ברוסית למה שחשבנו שזאת בבושקה : "טריושקהרוסית: Матрёшка; הנובעת מהשם מטריונה שהיה אחד מהשמות הנפוצים בתחילת המאה העשרים. בעברית מכונה בטעות גםבבושקה, מרוסית: Бабушка, סבתא) היא סדרה של בובות חלולות, עשויות עץ, שנמצאות זו בתוך זו." וויקיפדיא. אתם מבינים מה אני אומרת.איזה מילוי רציתם למלא את הבובות החלולות – מילוי מבב אל וואד..לא המתים יהללויה ולא כל יורדי דומה).

סביר להניח שחברי הפירמידה הגדולה הם:

2) אותם כ- שמונה אפס מליארדרים ברחבי תבל שמחזיקים בהון השווה לכ- שלושה מליארד וחמש מאות מליון בני המוגדרים בדרגה נמוכה מבחיה כלכלית.

3) ונציגים בעלי מעמד פוליטי הפועלים במוסדות המדינות בתבל.

פירמידות משנה לפירמידה הגדולה:

בכל מדינה ומדינה יש פירמידה ראשית שסביר להניח שחברי הם:

2) אנשי הון מובילים, סביר להניח אלו שמוגדרים ברשימת ה- מאה.

3) אנשי תקשורת מובילים שסביר להניח נמצאים ברשימת המאה ובמה שאתם קוראים לו השידור הציבורי.

4) פוליטיקאים. ודמויות "מפתח" במוסדות המדינה. אדם שאינו חבר בכת לעולם לא יגיע למעמד פוליטי לא יגיע למעמד השפעה במוסדות המדינה, כל עוד השליטה על הדיעה שלכם ועל המציאות הנראת לכם ומשכך כל מועמד שיוצג בפניכם יהיה אדם מתוך הכת, או שהכת יודעת שהוא יעשה את דברה ביום פקודה. מו מינויים במוסדות המדינה, כך שהפוליטיקאי פורש, הצירים במוסדות המדינה נשארים וכפי שלמדנו שם הכח של כת edom.

פירמדות משנה בכל מדינה ומדינה:

2) שיטת הקפיטל עובדת לפי תאוריית החילחול מלמעלה למטה. לדוגמא ענף הבניא. בענף הבניא יש חברות מובילות הם קצה הפירמידה. בעל עסק שיתנגד או לא יעשה מה ששרי רוצה שרי לא תזרים לו עבושה ןבפירמידה אחרת שלה היא לא תיתן לא הלוואה.

זאת אומרת שהפרמידה של שרי קונה, ברזל, דלתות, צבע, בלוקים, חול, עד הבורג כמו שאומרים. העסקים שעובדים עם שרי הן פירמידות משנה, יכול להגיע עד רמת ספק הקפה להפסקת הקפה של העובדים של שרי. וכמובן שרי צורכת עובדים מקבלן כח אדם.

בכל פירמידה מהקטנה ועד הגדולה יש צירים, דמויות בעלות השפעה בכל פירמידה. בכל פירמידה  יש חורש צירים.חורש הצירים בפירמידה הגדולה חורש צירי הון שלטון תקשורת בכל מדינה ומדינה, גם בפלסטין לצורך העניין. גם בלבנון. חורש צירים בפירמידה המדינתית חורש צירים בפירמידת המדינה.וכן הלאה. אני ראיתי צירים עד רמת מנהל מחלקה בבית חרושת וגם ברמת עושת דבר, עובדת ניקיון דרך קבלן כח אדם. השליטה היא בכל התחומים- דת, (לצורך הענין יש להם צירים בכל מקום לעשות פולסא די נורא, הם עובדים בדרך רוחנית שהיא אותה תורה שניא שאני מנסה להסביר איך הם מקיימים, אותם פעולות שדיבר עליהם דוד המלך שעושים אויבי ישראל בכל הדורות, וגם אותן פעולות של מגדל בבל, שמות המתארים תפקיד, מהות פעולותיו וכו' כפי שאתם יכולים ללמוד מהאתר שלי השפה היא בניא מרכזית לצורך יצירת במדינה. וספורות. הספירה שעשה בנט לילדי ישראל היא מעשה של חורש צירים – עליו כתוב בתורתנו – הו רב את יוצרו חרש. הסללה שעשו למזרחים היא גם מוזכרת בענין הרב שיוצר פועל ללא ידיים בהמשלה, שהוא מקבל הוא ידע שלא מאפשר לו להיות- פועלך ואין ידים לו..חורשי אריה מנהל בית ספר כצנלסון כתב על כך בעניין יצירת הגולם. ובורא עולם אומר לו ומזכיר לו שהוא ברא את אדם ולא הרב חורש החרשים) רוח, תרבות, פולטיקה, מוסיקה, אומנות. כמו שאומרים- אם אתה לא שם אתה לא קיים. ואם אתה קיים אין השפעה על הרוח, על הכלכלה, על השליטה שמלכות edom מחילה ומתכננת להחיל בעתיד. אני מוצאת עדויות רבות על בני הכת האשכנזית שפעלו ברחבי ארופה בדרך זו. וכן, יש גם ערב רב שבאו מארצות המוסלמים לארץ.

כמו שאנחנו היהודים והמוסלמים מאמינים ביהוה, אל אחד. להם יש אלילים, עצבים אתם יודעים...הם פועלים כגוף אחד אתם יודעים, מה שכן, הם עושים עלינו הפרד ומשול באמצעות אותן אפשרויות הכמעט בלתי מוגבלות שיש למדינה ששמה אינו מוזכר במפה. ארץ עוץ של jude gardlend. אתם יודעים עם האבנים הצהובות. אבני בני אדם. המשתלבות.. בזמנים שבבילון פיידינג..

וְרָאָה הַכֹּהֵן אֶת-הַנֶּגַע, וְהִנֵּה מַרְאֵהוּ עָמֹק מִן-הָעוֹר, וּבוֹ שֵׂעָר צָהֹב, דָּק–וְטִמֵּא אֹתוֹ הַכֹּהֵן נֶתֶק הוּא, צָרַעַת הָרֹאשׁ אוֹ הַזָּקָן הוּא.

(זאת הפעם היחידה שמוזכרת המילה צהוב בתורה).

אִישׁ הָיָה בְאֶרֶץ-עוּץ, אִיּוֹב שְׁמוֹ; וְהָיָה הָאִישׁ הַהוּא, תָּם וְיָשָׁר וִירֵא אֱלֹהִים–וְסָר מֵרָע.

וַיְהִי הַיּוֹם–וַיָּבֹאוּ בְּנֵי הָאֱלֹהִים, לְהִתְיַצֵּב עַל-יְהוָה; וַיָּבוֹא גַם-הַשָּׂטָן בְּתֹכָם, לְהִתְיַצֵּב עַל-יְהוָה. וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל-הַשָּׂטָן, אֵי מִזֶּה תָּבֹא; וַיַּעַן הַשָּׂטָן אֶת-יְהוָה, וַיֹּאמַר, מִשֻּׁט בָּאָרֶץ, וּמֵהִתְהַלֵּךְ בָּהּ. יֹּאמֶר יְהוָה אֶל-הַשָּׂטָן, הֲשַׂמְתָּ לִבְּךָ אֶל-עַבְדִּי אִיּוֹב–כִּי אֵין כָּמֹהוּ בָּאָרֶץ אִישׁ תָּם וְיָשָׁר יְרֵא אֱלֹהִים, וְסָר מֵרָע; וְעֹדֶנּוּ מַחֲזִיק בְּתֻמָּתוֹ, וַתְּסִיתֵנִי בוֹ לְבַלְּעוֹ חִנָּם. וַיַּעַן הַשָּׂטָן אֶת-יְהוָה, וַיֹּאמַר:  עוֹר בְּעַד-עוֹר, וְכֹל אֲשֶׁר לָאִישׁ–יִתֵּן, בְּעַד נַפְשׁוֹ.

the wizard of oz ארץ עוץ אתם יודעים..

הסערה שהביאה דורותי לארץ עוץ היא משולה ל:

וַיַּעַן-יְהוָה אֶת-אִיּוֹב, מִן סְעָרָה; וַיֹּאמַר.

וכן, הם אנשים תרבותים, משכילים, מנומסים. מאוד טובים- בינהם. לפעמים הם נלחמים בינהם על קלפים טובים יותר אתם יודעים…וכל העיר ביחד פועלת להחליש את מי שאינו חלק מהם בדרך האבנים הצהובות המשתלבות אתם יודעים..בבילון מתפיידת ומפיידת..חילקו בגדי להם ועל לבושי יפילו גורל- תהלים..

ברמה הארצית, בנט בונה ספורות בני אדם שיטיבו איתו כמו שהטיבו עם בנימין נתניהו , בעזרת הקוסם אתם יודעים ההוא שמזמינים ממנו פולסא די נורא..והוא גם פועל בדרך כזאת שמייצרת את הסימטרי בינו לבין נתניהו שני netim..

הו רב..

.

ערב רב.

 

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.