מכתבים לחברי הפרלמנט- שואה-אנטישמיות.

חברי\חברות פרלמנט, עיתונאים\עיתונאיות, טייקונים\טייקוניות.

רצ"ב מכתב ששלחתי לחברי הפרלמנט ה-19 בנושא אנטישמיות.
המכתב הוא פניא אישית לאביגדור ליברמן שר החוץ:

9.11.2014 – אנטישמיות.

חברי/חברות כנסת, עיתונאים/ עיתונאיות, טייקונים/טייקוניות.

פניה לשר החוץ- אביגדור ליברמן.

"דיווח ב"פייננשל טיימס": חקירה בגינאה נגד חברת בני שטיינמץ העיתון הכלכלי מדווח כי הרשויות בגינאה פתחו בחקירה כיצד הצליחה החברה של בני שטיינמץ להשיג זכויות לכרייה במדינה בשנת 2008 ■ עיקר החשדות מתנהלות סביב מתן שוחד לבכירים" גלובס 3.1.2012
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000795191
""סוד הכוח של בני שטיינמץ הוא בחשאיות שלו; לא ברור איזה אינטרס יש לו לשלוח את אולמרט לאפריקה. ביום שהוא מתחיל להופיע בכותרות – הוא מזיק לעצמו" בשבוע שעבר פורסם כי חברת אהוד אולמרט שירותי ייעוץ תספק שירותים לאיל היהלומים וחברו הטוב של אולמרט. אם אכן יישלח לגינאה, ימצא רה"מ לשעבר חונטה שנלחמת בשחיתות, ומתחרה רב-עוצמה שירוויח אם הפרויקט של שטיינמץ ירד לטמיון. האם הוא יכול – והאם לשטיינמץ יש מה להפסיד?" נענע 5.6.2009.
http://www.mako.co.il/finances-bigbucks/Article-4d54da207efa121006.htm

"על-פי הדיווח ב"פיננשל טיימס", במסגרת החקירה, הוועדה מתכוונת לבחון איך הצליחה החברה של בני שטיינמץ להשיג ב-2008 את הזכות עבור כמחצית מאתרי הכרייה של הר סימנדו, שמוקדם יותר באותה שנה נושלו מחברת הכרייה האוסטרלית ריו טינטו. נזכיר שבשנת 2008 קנתה חברת BSGR את הזכויות לכרייה בהר סימנדו בכ-160 מיליון דולר ומכרה כ-51% מהם בשנת 2010 תמורת כ-2.5 מיליארד דולר." 3.12012.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000795191
"אולמרט: שטיינמץ הסתבך עם מס הכנסה… עזרתי לו " גלובס 8.11.2014.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000984750#fromelement=hp_morearticles

מה רואים בעולם:

"The corruption deal of the century: How Guinea lost billions of pounds in Simandou mining licensing"
" As he lay on his death bed in 2008, the former president of Guinea Lansana Conté agreed to hand over a licence worth billions of pounds to mine a share of Simandou,
One of the world’s richest undeveloped mineral deposits."
" In January this year, the FBI began to investigate the deal. Wire-tapping and a sting led to allegations that Mamadie Touré, Mr Conté’s wife, had received payments into US-held bank accounts, from Frederic Cilins, an agent for BSGR in Guinea."

The indipendent.17.6.2013.

http://www.independent.co.uk/news/world/africa/the-corruption-deal-of-the-century-how-guinea-lost-billions-of-pounds-in-simandou-mining-licensing-8662534.html
"Let the people benefit, for once Guinea’s government may at last be dealing sensibly with its mineral riches "
" BURIED beneath the mist-capped mountains of south-eastern Guinea is one of the world’s biggest deposits of iron ore. Estimated at around 2.2 billion tonnes, the Simandou concession contains almost as much as the entire global iron-ore industry produced in 2013."

" Days before he died in 2008, Guinea’s then dictator, Lansana Conté, signed over the rights to mine the northern half of Simandou, which Rio Tinto then owned, to an Israeli businessman, Benny Steinmetz, for $160m. Mr Steinmetz soon sold a 51% share on to a big Brazilian mining company, Vale, for $2.5 billion, prompting Mo Ibrahim, a Sudanese-born British telecoms billionaire and philanthropist, to remark, “Are the Guineans who did that deal idiots, or criminals, or both?”"

The economist 7.6.2014.

"Let the people benefit, for once Guinea’s government may at last be dealing sensibly with its mineral riches"

http://www.economist.com/news/middle-east-and-africa/21603507-guineas-government-may-last-be-dealing-sensibly-its-mineral-riches-let

"Beny Steinmetz (born 1956) is an Israeli businessman, with an extensive portfolio in diamond-mining, engineering and real estate"
וויקיפדיה.
תארו לכם שאדם מן הישוב בגניאה קורא את המאמר בפיננשאל טיימס, שמספר שבני שטיינמץ קנה מכרה בגניאה ב 160 מליון דולאר ומכר חצי ממנו ב 2.5 מליארד דולאר. מה יעשה האדם הגינאי ? ילך לוויקיפדיה יקרא על בני שטיינמץ, ויקרא שהוא ישראלי שעשה בוחטות מאוצרות הטבע של עמו והוא יודע שיש הרבה עניים בני עניים בארצו. וזאת סכנה לעם היהודי. למה הוא יחשוב שכל הישראלים ככה ואנחנו יודעים אייך אנטישמיות מתחילה .. מה שאותו גינאי לא יודע הוא, שאותו דבר קורה עם אוצרות הטבע של העם הישראלי. עיין ערך משפחת עופר-פוטאש.
עבדי כל העולם התאחדו!

ומה אני אומרת,
מר ליברמן אנא בקש ממר שטיינמץ שיסיר את התואר ישראלי משמו, למען בטחון העם היהודי.
.
.
.

דעתי לא השתנתה ולא תשתנה בעניין טייקוניי העולם.
אצלנו בתורה של העם היהודי (שמתנגדת מאוד לתורתו של מאקי הסכינאי שסגד למתאימא-יורדי דומא) כתוב:
עמים יהודוך יהוה, יודוך עמים כולם.
ולמה יודו ליהוה עמים כולם.
אל דל ואביון יהוה מושיע עני מגוזלו.

ושוב- 66 אנשים בעולם ,יש שאומרים 67,מחזיקים בהון השווה ל- 3.5 מליארד בני אדם.
בדיוק כמו שכאן 19 משפחות מחזיקות בהון השווה כמעט לתקציב המדינה.
חציית העולם מבחינה כלכלית שבנתה היד הנעלמה היא הכרח לשליטתו של מלך אביון שלהבדיל מיהוה המושיע אביונים,
האביונות היא תנאי הכרחי לשליטתו של מלך אביון. ללא האביונות , ללא היתרון, לא הייתה מתקיימת שליטתו של מלך אביון.
אתם מוזמנים להקשיב לתוכנית רדיו זמן השלום- לעג בחירות שנוגעת בנושא השואה.
אתם מוזמנים לקרוא בתיק שטיינמץ.

בברכה-1.
.