קנביס.

"המריחואנה הניבה לקולורדו הכנסות גבוהות מדי – התושבים יקבלו החזרי מס
ההכנסות של קולורדו ממיסוי על קנאביס עלו ב-30 מיליון דולר על התחזיות, ולכן כל תושב בוגר יקבל החזר של 7 דולר" דה מרקר.

http://www.themarker.com/wallstreet/1.2553873

הקנביס הוא  מתנת האל לאנושות ומדינת ישראל מתעקשת לנתב את עם ישראל לאלכוהול או לסמים שמייצרת טבע, כי רק כך ניתן לשלוט על הצריכה שרווחיה ינותבו לבעלי הון ,כי קנביס ניתן לגדל בכל אדנית במרפסות ישראל…זאת הסיבה שבכל בית צריך מרפסת.
.
5.2.2015.

"במדינת ישראל למעלה מ- 20,000 בעלי רישיון לשימוש בקנאביס רפואי. לפי הצפי מספר בעלי הרשיונות יגדל עוד יותר בעתיד, לאחר התפתחות המחקר בנושא והשינוי הצפוי בהתייחסות הצוות הרפואי לנושא הקנאביס הרפואי. "

ההתוויה הראשונה לטיפול היום היא עקב בעיה אונקולוגית כולל תופעות לוואי עקב טיפולים כימותרפיים או הקרנות. יש להדגיש שאין הוכחה שקנאביס מרפא סרטן אך מניסיון בחולים רבים, הקנאביס מונע בחילות והקאות ומאפשר להם לאכול ולחוש טוב יותר. התוויות נוספות למתן קנאביס הן מחלות הגורמות כאב קשה שלא משתפר לאחר שנה של טיפול נגד כאבים מקובל, כאבים ממקור עצבי, ילדים עם אפילפסיה בלתי נשלטת, מצבים נוירולוגיים ואורתופדים הגורמים כאב עז ממושך, ופוסט טראומה חמורה ולאחר טיפול מקובל בתקופת זמן ממושכת.

האמת היא יותר פשוטה: כדי לפתח תרופה, חברת התרופות חייבת להשקיע כסף רב מאד ולרשום פטנט על מנת להבטיח את זכויותיה על התוצר. מאחר והקנאביס נמצא בשימוש מעל 5,000 שנים, אי אפשר לרשום עליו פטנט." ynet.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4622922,00.html

זאת אומרת שהאפשרות לגדל בכל בית קנביס, מונעת את השתלטות אנשי העסקים על המוצר.
מה זה אומר?
מהמאמר ניתן ללמוד שקנביס מקל על כאבים. זאת אומרת, שברגע שמאשרים לגדל קנביס בכל בית, אנשים לא יקנו כדורים להקלה על כאבים כמו אדוויל או אקומול, להערכתי כדורים נגד כאבים הם הכדורים ( pills באנגלית) הנמכרים ביותר.
ואם ב"לתפוס ראש על הכיפאק" (שלום חנוך)  עסקיינן, גם צריכת האלכוהול תרד.
איזה עניין יהיה לאדם שרוצה "לתפוס ראש על הכיפאק" (שלום חנוך) לשתות אלכוהול אם יש לו שתיל בביית?

אני חושבת שהתהליך שהחלו בארץ לקבל את הקנביס כתרופה באמצעות מירשם רופא הוא חלק מתהליך ששם את הקנאביס כמוצר שיימכר רק דרך אנשי עסקים "מורשים" בעתיד. האיסור על חלק מהאוכלוסיה ייתן את היכולת לשלוט על המוצר שהפוטנציאל שוק שלו הוא גדול מאוד לגביית מיסים ולרווחים.
ואנחנו יודעים למי המיסים מגיעים בסופו של יום בצורת מענקי מדען ראשי שהכספים שהוא מעביר לטייקונים לא משמשים את המדענים לבדיקת סגולות הקנאביס. הם משמשים את המדענים של מכון ויצמן לפתח את הקופיקסון שמאדיר את שמה של משפחת הורוביץ מטבע שהיא לא באמת טבע- חיקוי לטבע- קופי. הורוביץ בקריאה ללא ניקוד ובכתיב חסר יכול להתפרש כ: הור- ביץ':  2 המילים המתארות זונות באנגלית.

.

בעוד הקנאביס מוכר כמרפא, האלכוהול שגורם למחלות מאושר לשיווק חופשי וזאת כי לא ניתן לייצר אלכוהול בביית בכמויות שיפגעו באנשי העסקים המתעסקים בתחום.
.

ככל שהימים עוברים אני יותר ויותר מגיעה למסקנה שהמדינה, ומוסדותיה השולטת בישראל היא אויבת של עם ישראל לנוכח משחק האלטלנה (נדנדה) המתקיים בישראל, אחד למטה, אחד למעלה.

אגב, ז'בוטינסקי חשב שאלטלנה באיטלקית זה מנוף, וזה היה שם העת שלו .

עד שיום אחד מישהו אמר לו שזה נדנדה (דנדי). חמשת ה- ממים של ז'בוטינסקי מאוד מקובלים כי מנוף כולם עולים, בנדנדה יש מישהו שעולה, מישהו שיורד. אני חושבת שזאת הסיבה שבגין אמר- סובבוני בכחש כשהבין את מהות הקפיטל.

המילה אלטלנה מרכיבה בתוכה את המילה- alt שיש לה כמה משמעויות- אלט– עצור בגרמנית. אלטו- גבוה בפורטוגזית. אלט- זקן בפולנית או רוסית או שפה ארופאית אחרת….
אני אדבר על המשמעות של האלט במובן של בלימה. עדיו לבלום.

הַצְּבִי, יִשְׂרָאֵל, עַל-בָּמוֹתֶיךָ, חָלָל:  אֵיךְ, נָפְלוּ גִבּוֹרִים. אַל-תַּגִּידוּ בְגַת, אַל-תְּבַשְּׂרוּ בְּחוּצֹת אַשְׁקְלוֹן:  פֶּן-תִּשְׂמַחְנָה בְּנוֹת פְּלִשְׁתִּים, פֶּן-תַּעֲלֹזְנָה בְּנוֹת הָעֲרֵלִים. הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַלטַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת:  כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם.

אל טל ואל מטר- משמע בלימת מטר, בלימת שפע שיורד לעולם, לבני ובנות האדם מיהוה.

לא טוב שיש ערים גת ואשקלון בישראל.

ביבי

הקריקטורה שלועגת  לדארווין ותורתו שמקוף הפך לפיל ששואב ושואב ושואב..

כמאמר:

וַיַּמְטֵר עֲלֵיהֶם מָן לֶאֱכֹל;    וּדְגַן-שָׁמַיִם, נָתַן לָמוֹ.
לֶחֶם אַבִּירִים, אָכַל אִישׁ;    צֵידָה שָׁלַח לָהֶם לָשֹׂבַע.
יַסַּע קָדִים, בַּשָּׁמָיִם;    וַיְנַהֵג בְּעֻזּוֹ תֵימָן.
וַיַּמְטֵר עֲלֵיהֶם כֶּעָפָר שְׁאֵר;    וּכְחוֹל יַמִּים, עוֹף כָּנָף.
וַיַּפֵּל, בְּקֶרֶב מַחֲנֵהוּ;    סָבִיב, לְמִשְׁכְּנֹתָיו.
וַיֹּאכְלוּ וַיִּשְׂבְּעוּ מְאֹד;    וְתַאֲוָתָם, יָבִא לָהֶם.
לֹא-זָרוּ מִתַּאֲוָתָם;    עוֹד, אָכְלָם בְּפִיהֶם.

פיל. אף אתם יודעים.. אפרטהייד… אף …מגדל אפי..אתם יודעים..
פיל

יש אף שהוא חדק של פיל ויש אף של אלהים שיצר את האדם.

הוא לא אמר בספר בראשית שהוא יצר קוף קודם שהפך לאדם…

את אדם הקוף יצר האל קוף טרה.

אתם יודעים את ההמשך של  הפרק הנזכר מעלה מתהלים.

.
.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.