אה.דו.טווה.

מיכל כהן 27/01/2014

"נתניהו ציין ראשית כי "קודם כל צריך לנהל את הכלכלה ברמת המאקרו. אנחנו שולטים בהוצאות ובשיעורי המס ואפילו מנסים להוריד אותם אם אפשר. הדבר השני הוא חדשנות, חדשנות, חדשנות. וזה מה שיש לנו, ישראל היא מדינת החדשנות, יש לנו מן התפוצצות של היי-טק, ועכשיו אנחנו מתמקדים בשדה אחד – הגנת סייבר".
נתניהו סיפר כי מדובר ב"סיפור פנטסטי" וכי אין מנהיג אחד של מדינה שהוא פגש בדאבוס, כמו גם חברות רבות כמו גוגל, יאהו, וסיסקו, אשר "נוקשים על הדלת" של ישראל למען שיתוף פעולה בתחום. "  גלובס 26.1.2014
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000911998#fromelement=hp_daily_news

יום לאחר מכן…

"האקרים השתלטו על מחשבים ביטחוניים" "נחשף מחדל חמור: חברת אבטחת מידע דיווחה כי מייל עם קובץ על אריק שרון, שנשלח לכאורה משב"כ, הכיל קוד "זדוני". התוצאה: 15 מחשבים במערכת הביטחון נשלטו במשך ימים על ידי האקרים. חשד: פלסטינים אחראים" ynet  27.1.2014
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4481380,00.html

ניהול כלכלה ברמת המאקרו הוא סוג של כלכלה שמאמינה בצמיחה שנובעת מצמרת העץ למטה. כמו תאוריית הקפיטליזם שמאמינה שיש להטיב עם העשירים  והכסף יחלחל לשאר שכבות העם..
אבל אנחנו למדנו מהבריאה שהצמיחה מתחילה מלמטה וככל שצומח העץ מלמטה למעלה ככה השורשים נהיים חזקים יותר.
הגיע הזמן שתתחיל לנהל כלכלת מיקרו. משמע חיזוק הקטנים, חיזוק העם. משמע כמו עם הצריכה, ככל שהעם יהיה לו יותר כסף ככה יצרוך יותר מהיצרנים שימכרו יותר, ייצרו יותר. בנתיים הכסף שאתה נותן לעשירים משמש להשקעות בחו"ל, ולחיסכון ולהשקעה בנדל"ן שמעלה את מחירי הדיור. משמע, אתה מחזיק 70 אחוז מהעם עם הראש מעל המיים. אתה שומר על סוג של איזון צרכני מאוד מסוכן שהוא סוג של הליכה על חבל דק דק, יש מצב שיום יבוא ויופר האיזון בין הצריכה לביין הייצור ואז בום טראח!
אתה פוגע בנו בנימין נתניהו.

.

מיכל כהן 27/01/2014

"יש דמיון בין מעשי הנאצים ליהודים לשנאת העשירים היום"

עשירי העולם מפחדים מ"ליל בדולח"? טום פרקינס, מיליארדר אמריקני, כותב ל"וול סטריט ג'ורנל": "לא היה ניתן להעלות על הדעת את ליל הבדולח ב-1930. האם את הצאצא שלו, הרדיקליות ה'מתקדמת', לא ניתן להעלות על הדעת עכשיו?" גלובס. 27.1.2013 . יום השואה הבינלאומי.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000912525#fromelement=hp_morearticles

אני דווקא הייתי משווה את הזמנים הללו לימים של לפני רובין הוד. שקומץ אנשים בני אצולה שלטו על ההמונים.
העושר של המאיון העליון ה1 אחוז ,הוא עושר שחושב את עצמו לאחד אלוהיינו, קיום עושר כזה סותר את שלטון האל האחד, לכן יש להשמידו,  המטרה היא לא להרוג אתכם פיזית, המטרה היא להרוג את הכח שנמצא בידייכם. כי אנחנו היהודים, לא הורגים את האדם, אנחנו הורגים את הרוח. במקרה זה, את הכח שנמצא בידייכם. כי אם נהרוג את האדם הרוח תמשיך להתקיים במקום אחר.

עיין ערך פרעה. בורא עולם לא הרג את פרעה, הוא הרג את רוחו.
יש רבנים שיגידו שזה בגלל שבורא עולם רצה שברבות הימים, גם פרעה יבין את אפסיותו ויקבל את שלטו האל האחד.

.

מיכל כהן 27/01/2014

"לאחר שחרורו מהצבא, חזר לארצות הברית ולמד לתואר ראשון באדריכלות ולתואר שני במינהל עסקים באוניברסיטת MIT שבמסצ'וסטס. בנוסף, למד לימודי מדע המדינה באוניברסיטת הרווארד. במקביל ללימודיו עבד כשנתיים בחברה לייעוץ עסקי בוסטון קונסלטינג גרופ (BCG). באותה תקופה, כינה את עצמו "בנג'מין ניתאי", או "בן ניתאי" (ניתאי היה הכינוי שבו נהג לעתים אביו לחתום על מאמריו). לאחר שנים, בראיון לתקשורת, הבהיר כי עשה זאת כדי שהסביבה שאינה דוברת עברית תוכל להגות את שמו ביתר קלות." וויקיפדיה.

נו שויין… אוניברסיטת בן גוריון בנגב לא בקלאסה של בנג'מין…

לעניות דעתי, בנימין נמצא בשלב שהוא מתעמת בכילים שהוא קיבל ב -מיט (סיר הבשר), נגד רוח התקופה שאומרת לו בבירור שכל מה שהוא למד שווה לתחת.

השאלה הנשאלת היא, האם בנימין נתניהו פועל בתום לב לפי הכלים שלמד במיט כי ככה הוא יודע.? או האם אם בנימין נתניהו פועל מתוך מקום של היותו חלק מאותה חבורה שרוצה להשתלט על אוצרות העולם וזאת בעזרת הכילים שהוא קיבל במיט.?
כי גם סטנלי פישר למד במיט ואנחנו יודעים שסטנלי ככה מסתובב בבילדרברג…

.
.

.