מיכל.

עדכון שנת שבעים ושתים.

וְדָוִד מְכַרְכֵּר בְּכָל-עֹז, לִפְנֵי יְהוָה; וְדָוִד, חָגוּר אֵפוֹד בָּד. וְדָוִד וְכָל-בֵּית יִשְׂרָאֵל, מַעֲלִים אֶת-אֲרוֹן יְהוָה, בִּתְרוּעָה, וּבְקוֹל שׁוֹפָר. וְהָיָה אֲרוֹן יְהוָה, בָּא עִיר דָּוִד; וּמִיכַל בַּת-שָׁאוּל נִשְׁקְפָה בְּעַד הַחַלּוֹן, וַתֵּרֶא אֶת-הַמֶּלֶךְ דָּוִד מְפַזֵּז וּמְכַרְכֵּר לִפְנֵי יְהוָה, וַתִּבֶז לוֹ, בְּלִבָּהּ.

שם.

אני שמי מיכל.
אבא שלי נתן לי את השם.
הוא היה קורא לי- מיכל בת זרע המרדות.
וזה קטע..
אני מורדת גם במשמעות השם שלי.
אני לא בזה בליבי לדוד.
הוא וכתביו הם השראה בשבילי, דוד המלך הוא המלמד שלי.
וזה לא סותר את העובדה שאבוז בליבי וגם במילותיי לפינטו, אם אראה את פינטו רוקד כשהוא מכניס את הארון עם ספר התורה לבית הכנסת. כי פינטו לא מְפַזֵּז וּמְכַרְכֵּר לִפְנֵי יְהוָה כמו דוד המלך.
אני לא יכולה לסבול שמאמינים מחזיקים תמונות של פינטו/מלובביץ'/ברסלב בבתיהם, משרדיהם, בארנק, וזאת במשמעות של סגולה לברכה, מזל, הצלחה וכו'.. יש בזאת אלמנט של מאגיה, כישוף, כמו הדולר שהיה מחלק מלובביץ' למאמיניו, גם לאלשטיין השולט החדש ב-אי די בי שהתהדר בדולר שנתן לו מלובביץ'  כמו קודמו שהתהדר בתרומה של 600 אלף שקל בעבור זכות ראשונים לתפילה על קיברו של הבאבא בהילולה של הרנטגן.
מבחינת תורתנו, אין קשר למיכל מהתורה ולי.
.

"דרכו הפילנתרופית של מר אלשטיין הושפעה לדבריו מפגישתו עם הרבי מלובביץ' אשר העניק לו שני דולרים, במקום אחד: 'דולר אחד בשביל ההצלחה שלך, ודולר אחד שתיתן למישהו שצריך יותר ממך'. כדברי הרב." וויקיפדיה.
בימים אלו אנו לומדים מה משמעות הפילנטרופי.

זאת פעולת חציה.

לכן, פעולת התיקון לחטא פעולת החציה שנעשתה, היא תרומה בסך מחצית הונם של החוטאים לבית האוצר בכל מדינה ומדינה שבעלי ההון שבה פעלו בדרך של שימת מלבושיהם על העמים..(לא תרומות שמאדירות את שמם של התורמים, תרומה בסתר לבית האוצר, מה שקוראים לו, קופת משרד האוצר של המדינה).

וכמובן שגם את המעשר.. לבית האוצר.

שימו לב מה היה מחלק מלובביץ' למאמיניו להצלחה-

דולאר הפוך

אני לא יודעת מי האיש בתמונה שאת תמונתו בתואר אחד נושא אלשטיין בארנק או בכל מקום אחר שבחר לצורך סגולה והצלחה. לא אחקור בעניין, לא מעניין.

שימו לב לצד השני של הדולר:

דולאר.
זאת הפרמידה של הבונים החופשיים שאתם רואים בתמונה.

מגדל בבל 6 מגדל בבל 4

"…הנני מבטיח לרוח הגדולה לוציפוג (לוציפר), נסיך השדים, שכל שנה אני אביא בפניו נפש אדם לעשות בה כרצונו, ובתמורה לוציפוג יבטיח להעניק לי את האוצרות של כדור הארץ וימלא כל תשוקה שלי לאורך החיים הטבעיים שלי. אם אכשל להביא לו כל שנה את הקרבן הנ"ל, אז נשמתי תשועבד אליו. "
מאנלי פאלמר הול, בונה חופשי דרגה 33 .

.

מה אתם אומרים,
האם יהודי/ישר-אל שבארץ ישראל לאחר כ- 2000 שנות גלות יתקיים מצב בו אדם או קבוצת אנשים מתעשרים בזכות מכירת אדם להתעללות ע"י לוציפר?
מה נראה לכם?
ככה, עם יד על הלב.
האם יש זכות קיום למדינה הקרויה- ישראל שלוקחת חלק בתהליך שמוביל למכירת אדם לשדים, לעצבי כנען?

האם אדם שפועל בדרכים של מכירת אדם ללוציפר לצורך התעשרות הוא יהודי, ישר-אל?
.


קריס דה ברג.

she's runing steel..

ואתה וודאי יודע שלעיתים בלשן משמש כבלש..
.