סיריזה.

22

"ביממה האחרונה ממשלתו הקפיאה שתי הפרטות מתוכננות גדולות, של נמל פיראוס וחברת החשמל הגדולה במדינה, ושריו התחייבו להעלות קצבאות פנסיה ולהחזיר לשירות המדינה עובדים שפוטרו. בתגובה מתח שר הכלכלה הגרמני וסגן הקנצלרית זיגמר גבריאל אתמול (ד') ביקורת על אתונה במונחים בוטים חריגים, על עצירת ההפרטות ללא התייעצות, והזהיר את ציפראס שמרחב האירו יכול לשרוד ללא יוון. "אנחנו כבר לא צריכים לפחד כפי שפחדנו אז", אמר גבריאל בתשובה לשאלה אם מרחב האירו ייכנס להדבקות בפאניקה אם יוון תפרוש מאיחוד המטבע."
גלובס 29.1.2015 .

"ארה"ב לוחצת על ישראל למצוא פתרון למשבר הגז
שר החוץ האמריקאי ג'ון קרי שוחח בנושא משבר הגז עם נתניהו ודחק בו למצוא פתרון ■ ארה"ב הביעה ביקורת מרומזת על ישראל: "חשוב שיהיה למדינות אקלים עסקי חזק הכולל מסגרת רגולטורית עקבית…" כזכור, בשבוע שעבר החליט הממונה על ההגבלים העסקיים, דיויד גילה, כי הוא חוזר בו מהצו המוסכם המתיר לשותפות "לוויתן" להשאיר בבעלותם את מאגרי הגז הגדולים "לוויתן" ו"תמר" בתמורה למכירת המאגרים הקטנים יותר "כריש" ו"תנין"" גלובס 30.12.2014

מה שקרה בארופה מאז האיחוד קרה בכל העולם.
האיחוד הארופאי פעל בשיטתיות ליצירת כלכלה שנשלטת ע"י אצולה שבאופן שיטתי השתלטה על אוצרות העולם.
כ- 80 מליארדרים מחזיקים בהון השווה להונם של חצי מהאנושות, של החמישה העשירונים מהמעמד הכלכלי הנמוך.
התהליך היה תהליך שיטתי שבו ממשלות העולם יצרו ממשלה עולמית נסתרת שהם פעלו למענם. לצורך העניין איין כאן ימין ושמאל. בייגה שוחט מהשמאל הוביל מהלכים לטובת שליטת כיל- משפחת עופר, בדיוק כמו שבנימין נתניהו הוביל.
האנשים שיושבים בבית המחוקקים הם אנשים שזוכים לנראות בכלי המדיה שלרוב נשלטים ע"י בעלי ההון. כך שלמעשה הבחירה היא במועמדים שבחרו בעלי השליטה בכלי המדיה. כך גם לרוב האנשים שיושבים בשידור הציבורי אותם בוחרים נבחרי הציבור.
אם עידן עופר או נוני מוזס לא יראו אדם שרוצה להיבחר בכלי המדיה שברשותם, האדם לא יהיה מועמד.
זאת אומרת שאין ממש בחירה אמיתית.
מה שעושים החבר'ה ביוון מפחיד את האיחוד הארופאי בפרט ואת שליטי המדינות שקוראים להן מפותחות בכלל.
הכרזת המלחמה של סיריזה על האוליגרכים היא סימון מטרה מאוד מדוייקת שמבקשת לחסל תופעה שהגיעה ליוון באמצעות אותו איחוד ארופאי. באמצעות אותו איחוד של אצולה עולמית.
סיריזה לא יזכה לתמיכה ברוב כלי המדיה העולמית, הרצון להכשילו נובע מתוך מקום שרוצה להצדיק את קיום האליגרכיה. הכישלון של סיריזה יצדיק את הדרך שמציעים האוליגרכים שאנחנו בישראל לומדים כל יום עד כמה דרך זו, גם מבחינה רוחנית, רעה מאוד לחלק גדול מאוד מהעמים.
הכוחות שיפעלו נגד סיריזה, אלו כוחות כלכליים מדיניים עצומים מאוד.
לדוגמא, יש מצב שחברות התעופה הארופאיות, האמריקאיות וגם הישראליות הנשלטות ע"י אותה אצולת הון, ייקרו את מחירי הטיסות ליוון שכלכלתה נשענת באופן מהותי על תיירות.
אני מאחלת לסיריזה שהאל האחד יהיה עימה.

    הלם                   

"הפלת משטרו של סדאם עשויה להביא לגידול חד בשווי חברת בתי הזיקוק (בז"ן) בהפרטה" – כך העריך אתמול שר האוצר, בנימין נתניהו. לדבריו, "בז"ן יושבת על השיבר העולמי של הנפט העיראקי"
דה מרקר 15.4.2003.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.