הכרה.

אני חושבת ש"עליתי" על הסיבה לכל מה שקורה עם הפלסטינאים והאו"ם ומועצת הבטחון והאיחוד הארופי והחמס.. זה בגלל ויאשרוך בגויים..
בספר מלאכי כתוב בפירוש לא לעשוק שכר שכיר, יתום ואלמנה. כתוב בפירוש מטי שכר גר לא יראוני אמר יהוה צבאות.. כתוב להביא את כל המעשר והתרומה לקופת האוצר..
ושאם מדינת ישראל תעשה את זה, אז- ויאשרוך בגויים ותהיו ארץ חפץ.
יענו אם מדינת ישראל לא תעשה את האמור לעיל, לא יאשרוה בגויים…

.

"נוסף על הטבות המס, ענקית השבבים האמריקאית קיבלה מ-1996 מענקים בהיקף של 1.4 מיליארד דולר ■ אינטל לא נהנתה, כמו טבע, מ-0% מס" גלובס.

 

מתוך מאמר גלובס מאתמול : "כך משווקת ארזים פרויקט בהתנחלות אשכולות: וילה על חצי דונם ב-1.4 מ' ש' עם בריכה פרטית ופאטימה אישית שמנקה, מגהצת ועושה כביסות ב-50 שקל ליום" גלובס."

 

""הופל פה אחד: ועדת השרים דחתה הצעת חוק להעסקה ישירה" חברת הכנסת בירן מסרה היום כי ״שר הכלכלה נפתלי בנט, כנראה שכח שעליו מוטלת החובה להגן על העובדים מבריונות מעסיקים שפוגעת בחופש הביטוי וזכות ההתארגנות. ראוי שבנט יזכור שהוא לא לוביסט של המעסיקים אלא שר הכלכלה של כל אזרחי ישראל״. את הדברים אמרה בירן לאחר שבנט הביע התנגדות להצעת החוק וכאמור אף הצביע נגדה."" כלכליסט.

יו"ר הבית היהודי נאם בכנס ה-INSS בהרצליה, ולא היה מרוצה מקריאות הביניים כשהביע התנגדות למסירת שטחים לפלסטינים. "אמשיך להגיד את האמת שלא נאמרה יותר מדי שנים, ואף אחד פה לא יסתום לנו את הפה"" וואלה.

ואני שואלת אותך נפתלי בנט,
האם אתה חושב שאתה יכול לקדם את מדיניותך מצד אחד, ומצד שני לשלוח את עם ישראל למלחמה כשבאותה נשימה אתה מתנגד לחוק העסקה ישירה ובכך לקיים העסקה שמהותה עושק שכר שכירי עם ישראל?
בנט 00

Copyright © 2021 . All rights reserved.