מה מחכה לך אחרי שתיפול.

"בעיה נוספת היא הפער בין הידע וההנחות המתבססות על ידע או על נרטיבים לבין המציאות. יש לנו כל כך הרבה הנחות שאינן מדעיות ומשרתות נרטיבים בדיון על זנות, שלא פלא שקשה להתמודד עם זנות גברים. בחברה שבה קהילה כקהילת ה"גאים" נאבקת יום ולילה על שחרור, קצת קשה לדון בכך שבכל הקשור לזנות של קטינים זכרים שחלק משמעותי ממנה מיועד לתת "שירות" לבעלי יכולת מקרב הקהילה. בכל הקשור לזנות בקרב גברים הקהילה מדכאת לא פחות ולא יותר ממי שדכאו אותה." עבודה שחורה.
http://www.blacklabor.org/?p=39995

"נערים וגברים שעובדים בזנות, מתקשים

למצוא את הדרך החוצה. תיעוד

אולי חלפתם על פניהם, בלי לדעת שהנערים האלה מתפרנסים מזנות.

תקראי לי רורו, הוא מבקש. הלילה כבר מזדחל וצובע הכל בשחור עמוק וסמיך. "אני בן הרחובות האלה", הוא מצהיר כשהוא קוטע את השיטוט המעגלי שלו במבוכי רחובות התחנה המרכזית הישנה. הוא מוריד מגבו תיק קטן ומניח אותו על המדרכה. "זה הרכוש שלי", הוא אומר, "ואני גם מחביא עוד דברים בכל מיני מקומות באזור". התשישות שלו ניכרת. הוא בן 23 ונחשב לוותיק העובדים כאן. "התחלתי בגיל 12", הוא אומר. "בגיל צעיר כבר ידעתי שאני הומו אבל פחדתי לדבר על זה". הוריו חשדו, "הם שאלו אותי והודיתי שזה מי שאני ושזה מה שאני אוהב. באותו היום הם זרקו אותי מהבית"." הארץ.

וכן,
לפעמים יחכה לך אותו אדם מכובד.. איש עסקים ידוע.. אדם מכובד..מנהל קבוצת כדורגל…בכלל לא פושע..איש נשוי משפחה טובה..ילדים מחונכים..ממש באותם גילאים של הנער שאב המשפחה המכובדת צורך ממנו שרותי זנות בגן החשמל..בתחנה המרכזית הישנה איפה שהיה פעם גן העצמאות..

לאיפה תיפול אין משמעות לנוכח מה שמחכה לך אחרי שתיפול.

.
.