הו… אליהו…

7.11.2014.

"אלה הנתונים, אבל השאלה שמרחפת מעליהן הרבה יותר משמעותית: מי אמר ש-14 אלף שקל ברוטו לעובד בממוצע לחודש זה "יותר מדי", "מנופח", "לא סביר"? למה איש אינו מעלה את השאלה ההפוכה: איך אפשר להעלות את רמת השכר הממוצעת בסקטור הפרטי לרמה בסקטור הציבורי? איך גורמים לשכר בסקטור הפרטי להתרומם בלי לתת את התשובה הקלה, שלפיה אם בסקטור הציבורי יהיו פחות עובדים שגם ירוויחו פחות, כל השאר, בסקטור הפרטי, ישלמו פחות על שירותים וירוויחו יותר. זה לא עובד כך. בסיסמאות אי-אפשר לפתור בעיות מורכבות כל-כך." גלובס.

.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000984661#fromelement=hp_firstarticle

– פאניה..כנסי לשיחת נשים…

— מותר להקשיב..

— בטח ישמעאל…

– פאניה, מה יש לך לומר על דבריו הסקסיים של אליהו ציפורי…

""אלה הנתונים, אבל השאלה שמרחפת מעליהן הרבה יותר משמעותית: מי אמר ש-14 אלף שקל ברוטו לעובד בממוצע לחודש זה "יותר מדי", "מנופח", "לא סביר"?" אליהו ציפורי.

— הוווו…

– את יכולה להסביר פאניה…

"למה איש אינו מעלה את השאלה ההפוכה: איך אפשר להעלות את רמת השכר הממוצעת בסקטור הפרטי לרמה בסקטור הציבורי?" אליהו ציפורי.

— הווווו….

"איך גורמים לשכר בסקטור הפרטי להתרומם בלי לתת את התשובה הקלה, שלפיה אם בסקטור הציבורי יהיו פחות עובדים שגם ירוויחו פחות, כל השאר, בסקטור הפרטי, ישלמו פחות על שירותים וירוויחו יותר." אליהו ציפורי.

– כן….

"זה לא עובד כך. בסיסמאות אי-אפשר לפתור בעיות מורכבות כל-כך." אליהו ציפורי.

— כן!

– כן!

—- כן!

– עכשיו! עכשיו! עכשיו!

— כן! כן! כן!

— אני אומר לכן עוד משהו מיכל ופאניה…. לנוכח הרווחים שמציגים שטראוס ואוסם כל עובד שמרויח שכר מינימום , מינימום וקצת יותר בחברות האלה זה גזל, עושק של עובדים..

– וגם של הציבור לנוכח המחירים היקרים..

— מאוד לא סקסיים עפרה ודן…

— ומשכך אין להתפלא שעפרה מנהלת מערכת יחסים עם הדג הקפוא, טוני בלייר..

מיכל כהן+ישמעאל הלוי+פאניה.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.