חמי פרס.

[wpvideo DoRbPHHg]

חברי/חברות כנסת, עיתונאים/עיתונאיות, יקרים יקרות.

אם בשיוויון הזדמנויות עסקיינן..

חמי פרס- בנו של שמעון פרסקי.
יודעת אָנֹכִי כי שמעון פרסקי הוא שם קודש בעבור חלק מהיושבים בכנסת..
אָנֹכִי עוסקת בעת הזו בלנפץ פרות קדושות.

חמי פרסקי- קורות חיים:

"פרס נשכר כמנהל פיתוח עסקי בחברת DSI, חברת היי טק העוסקת בפיתוח תוכנה לשוק הצבאי והאזרחי. הוא פרש מהחברה ב-1992, כדי להקים את קרן הון הסיכון "מופת", אחת מהקרנות הראשונות בישראל שהוקמה כחלק מתוכנית יוזמה. הקרן זכתה להצלחה, והביאה אותו לחבור אל רמי קליש, ולגייס כספים עבור קרן פולריס, שהצלחתה הביאה להקמת קרנות המשך, והפיכתו של פרס לאחד מאנשי הון הסיכון הבולטים בישראל." וויקיפדיה.

תוכנית יוזמה:

" תוכנית יוזמה הייתה תוכנית ממשלתית לעידוד השקעות הון סיכון במדינת ישראל. התוכנית נוסדה ב-1993 על ידי שר האוצר דאז אברהם בייגה שוחט והמדען הראשי במשרד התעשייה, המסחר והתעסוקה, יגאל ארליך וייושמה בשנים 1993-1998. התוכנית נועדה לעודד את צמיחת תעשיית ההיי-טק על ידי השקעה ממשלתית בקרנות הון סיכון. הממשלה השקיעה באופן ישיר כ-100 מיליון דולר ב-10 קרנות הון סיכון, כאשר הקרנות יכלו לבחור להפוך את הממשלה לשותף בקרן או להחזיר לממשלה את הסכום שהשקיעה בתוספת ריבית. הממשלה החזיקה בתחילה ב-40% מכל קרן, אך איפשרה לשותפים הפרטיים לרכוש את חלקה כעבור חמש שנים בתנאים נוחים. אמנם ההשקעה הממשלתית לא הייתה גדולה אך היא היוותה איתות מעודד באמצעותו יכלה הקרן לגייס הון בחו"ל. התוכנית נתנה דחיפה משמעותית לתעשיית הון הסיכון בישראל ויצרה אקלים המעודד השקעות בתחום ההי טק הישראלי. " וויקיפדיה.

" פרס כיהן כיו"ר איגוד קרנות הון הסיכון בישראל בין השנים 2002 – 2004; במהלך כהונתו יצא נגד כוונת הממשלה, בראשות שרון, לקצץ את תקציב המדען הראשי. מדרוג דן אנד ברדסטריט עולה כי קרן פיטנגו, בייסודם ובניהולם של פרס וקליש, היא קרן הון הסיכון הגדולה בישראל‏[2], עם הון מנוהל בהיקף של כ-1.3 מיליארד דולר. הקרן מחזיקה בין היתר בבעלות על חברת "iDigital", שמייצגת את חברת אפל בארץ מאז 2007.‏[3] " וויקיפדיה.

מי נתן דחיפה למי.. אם באיתות מעודד עסקיינן..

"פרס היה זה שסייע, מאחורי הקלעים, בשיכנוע המצרים למסור לשותפות הישראלית­מצרית, בראשות מימן ואיש העסקים המצרי חוסיין סאלם, את הזיכיון לאספקת גז לישראל. מימן יגלגל כמיליארד דולר בשנה בעיסקה זו, יגזור קופונים נאים ויהפוך לאחד האנשים העשירים בישראל.במרחב משוכנעים, כי יצליחו תוך שנה וחצי להשלים את צינור הגז מאלכסנדריה לישראל, כחלק מפרוייקט הצינור ממצרים לטורקיה, ולהתחיל באספקת הגז הטבעי לחברת החשמל. אולם, מטעמים מסחריים שומרים בסודיות את המחיר שתשלם חברת החשמל עבור הגז הטבעי." מעריב- 2001 .
http://www.nrg.co.il/online/archive/ART/113/077.html

"דיווח: בניו של מובארק קיבלו עמלת תיווך של 7.5% מעסקת הגז עם ישראל עיתון כוויתי מדווח כי בהתבסס על מסמכים סודיים שהגיעו לידיו,
קיבלו בניו של נשיא מצרים לשעבר, גמאל ועלאה, עמלה בסך 187.5 מיליון דולר; חוסיין סאלם המקורב למשפחה, השתתף אף הוא במגעים לעיסקה, וזכה לעמלה של" 2.5% מעריב- 2011

http://www.nrg.co.il/online/16/ART2/219/065.html

"לא רק ברברה: מימן וסבן חוגגים 90 לשמעון פרס-" גלובס 2013.

חיים סבן מבעלי פלאפון בזק, לא?

אותו מימן שעשה תספורת…בגלל המהפכה במצריים שכנראה פגעה בצינורות הגז של מימן וסאלם מתוך מקום שמודע הייטב למהות השותפות הזאת בין מימן לסאלם.

ומה אָנֹכִי אומרת,

שלום לעשירים בלבד, זה השלום סטייל פרסקי. לאותם אנשים שפרסקי נתן להם את השם חזירים כקללה.
שהסיטה את הציבור לקלל אותם חזירים ובכך לברך אותם כמעשה בלק בן ציפור.
כי לפי הנבואות שלנו החזירים /המלכות הרביעית הם אלו שיקימו את בית המקדש השלישי.
וכפי שאתם רואים בנו של פרסקי שמעון וגם מימן וסבן נמנים עם אותם 6000 עשירים אותם כינה פרסקי חזירים.
כנראה בעצתה של ביתו הבלשנית  ממייסדי השפה הבבלית המתחדשת בתחפושת השפה העברית.
וזאת אם עסקיינן במילה יזם, שזאת המילה שמוזכרת פעם אחת בתורה וזאת בהקשר לפועלם, מהות פעולתם של בוני מגדל בבל.

מתוך המקום הזה אתם מוזמנים לקרוא וגם להקשיב לתוכנית רדיו זמן השלום- x files  .

http://www.zamanelsalam.com/156732/רדיו-זמן-השלום-x-files
.

בברכה,

העלמה מיכל כהן,
מנהלת אתר- עת השלום.

.

.

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.