פסוליה.

.

יש מצב שבעוד כמה חודשים נראה את אולמרט לופוליאנסקי ודנקנר יושבים באגף שבע בכלא באר שבע עם סרבל כתום שרים את שירו של דוד שושי- פסוליה!


.

ההולי קוסט של אולמרט.

"כמה שילמו המבורגר/אקירוב/לאוטמן/דנקנר/רני רהב לתמונה של עליזה אולמרט? 10 משכורת פועל? 20 משכורות פועל? 100 משכורות פועל? כמה? מה הערך המוסף שמניבה רכישת תמונה של עליזה אולמרט? אם בנכסים מניבים עסקיינן…
והאם סיפקה לעצמה עליזה  אולמרט את הצורך הרביעי והחמישי שלה בסולם הצרכים של מסלו באמצעות מכירת תמונות אלו, לאנשים אלו?" זמן השלום.

צ'כונה.

הרכבת הקלה.

.

"פרשת הולילנד: אולמרט ודנקנר יואשמו בשוחד

במשטרה טענו שהשחיתות הייתה חסרת תקדים, והפרקליטות מסכימה. בכפוף לשימוע צפויים לא פחות מ-18 אישי ציבור בכירים ואנשי עסקים לעמוד לדין על שורת עבירות, בהן שוחד. עוד בין הנאשמים לעתיד: אורי לופוליאנסקי ושולה זקן. פרקליטיו של אולמרט: הוא מעולם לא לקח שוחד"
"פרשה נוספת שנמצא כי נתגבשה בה תשתית ראייתית לכאורית להעמדה לדין, בכפוף לשימוע, עוסקת בחברת "תעשיות מלח", שדנקנר הוא היו"ר שלה. בפרשה זו הודע לדני דנקנר, מאיר רבין ויעקב אפרתי כי הפרקליטות שוקלת להעמידם לדין בעבירות של מתן ולקיחת שוחד, מרמה והפרת אמונים ובעבירות של תיווך בשוחד.
על פי התשתית הראייתית שהתגבשה, במהלך השנים 2003-2004, נתן, לכאורה דנקנר שוחד בסכום של כ- 1.3 מיליון ש"ח למאיר רבין על מנת שיעביר את חלקו של הסכום כשוחד ליעקב אפרתי, מנהל המינהל דאז. בעקבות כך, כספים בהיקף של כ-1250 אלף שקל ניתנו לאפרתי במטרה להטותו למשוא פנים ועל מנת שיסייע בקידום שינוי ייעוד הקרקעות של חברת תעשיות מלח, כך שהקרקעות שיועדו בעבר לעיבוד מלח יוסבו לקרקע לבניה למגורים."
ynet.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4042024,00.html

"לוקחים את פיסת הנייר הזה לבנק לאומי ולוקחים על סמך פיסת הנייר הזו 350 מיליון דולר הלוואה ועם הכסף מאותה פיסת נייר קונים בנק במדינה ישראל – קרי בנק הפועלים. אי אפשר להמשיך לגלגל עניים לשמיים ולומר שיש פה פיסת נייר, הנייר הזו שווה ויש לו ערך גדול".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4155129,00.html
"השופט רוזן: גזר הדין במשפט הולילנד יינתן ב-13 במאי"
גלובס.
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000934794#fromelement=hp_morearticles

"לפרשת השחיתות החמורה בתולדות ישראל ראוי עונש יוצא דופן"

"פרופ' עמנואל גרוס, מומחה למשפט פלילי, מעריך שבית המשפט יגזור על ראש הממשלה לשעבר עונש מאסר קרוב לזה שדרשה הפרקליטות – 5 עד 7 שנים. "העונש צריך לתאום את מעמדו"
וואלה.
http://news.walla.co.il/?w=/10/2741814

וכן אולמרט ישיר לאישתו עליזה שירי געגועים מאגף 7 בכלא באר שבע:

.