הַהֵימִיר גּוֹי אֱלֹהִים, וְהֵמָּה לֹא אֱלֹהִים; וְעַמִּי הֵמִיר כְּבוֹדוֹ, בְּלוֹא יוֹעִיל. ישֹׁמּוּ שָׁמַיִם, עַל-זֹאת; וְשַׂעֲרוּ חָרְבוּ מְאֹד, נְאֻם-יְהוָה. תורה.

שמולי 2.

ב 2011 עם ישראל יצא להפגין. דפני ליף הייתה היוזמת. וזה תפס.
התקשורת שנשלטת ע"י בעלי הון פירגנה. פירגנה? נניח.. היא יצרה שליטה על נראות ההפגנה.. זאת אומרת שמסרי ההפגנה עברו דרכה. באיזשהו שלב נכנס יאיר לפיד לתמונה. והתקשורת פירגנה ליאיר לפיד. יאיר לפיד הוצג כאדם שמזדהה עם ההפגנה אך היה לו מימד נוסף שהתקשורת העמידה לרשותו. הנראות בעיני הציבור כמנהיג מול דפני ליף.
אחד הדברים שהדהימו אותי היה פיצול אחת ההפגנות האחרונות. בסוף כל הפגנה הייתה התכנסות לנאומים. התכנסות אחת. כשיאיר לפיד נכנס לתמונה התהלוכה אותה תהלוכה שהתכילה ברוטשילד, פוצלה לשתיים. אחת להתכנסות של יאיר לפיד והשניה של דפני ליף.
מישהו קרא שיוויון בנטל לכיוון גולדה, דפני ליף לכיוון קריית הממשלה. גולדה? עגל זהב..
אז מה קרה כאן בעצם? מה שקרה בעצם זה לקחת את הרוח ולהעביר אותה לאדם שפועל כרצונך. שפועל בתוך המסגרת של השיטה. זאת אומרת, להעביר את זה לזה אחר שמנהיג מטעמך. או לשלוט על זה באמצעות אותו מעגל של חבר החברים המחוכם..יאיר לפיד לא ידרוש להעלות את השכר במשק.
כי השכר הוא מוקד השליטה האמיתי.

וזאת מהות השליטה על עם ישראל. מבחינת הרוח, עם ישראל הוא יותר עבד מהעם המיצרי. כי העוני של עם ישראל הוא עוני רוחני תוך קיום עוני, שכר, שמאפשר לו אמנם לא להיות עני כמו במצריים, אלא עני שיש לו יכולת להשתמש בטכנולוגיה שנשלטת ע"י קומץ אנשים ששולטים על הטכנולוגיה/מידע/השכלה/. וזאת בפאן השליטה על האדם הפרטי או שליטה על ההמונים באמצעות התקשורת.

מה שראינו במקרה יאיר לפיד, זאת המרה. זאת אומרת העברת רוח מתנגדת ממנהיג אחד למנהיג שני שפועל ממקום השיטה.
זאת אומרת שהאופציות העומדות לרשותך, ימין, שמאל, זה פיקציה.. כי יש עוד אג'נדה. שלא משנה מה תבחר, ימין, שמאל, אותה אג'נדה תמשיך לפעול.
וזה מה שקרה להמון המתנגד.
מה יקרה לאדם הפרטי שמתנגד?
העיר.

בזמן ששמולי וסתיו חברו ליאיר לפיד- דפני ליף נעצרה.
זאת אומרת שלתופעת ההון שלטון בארצנו יש מוקדי שליטה וכח בכל מקום אליו יפנה האדם. אם בפאן הפרטי ואם בפאן ההמון, וזאת משמעותו של מלך אביון. מלכותו מתקיימת רק בזכות האביונות.

מליון וחצי מהאוכלוסיה המשתכרת 5800 ש"ח ומטה היא אוכלוסיה שהצריכה הרוחנית היא רק מה שמציע לה עידן עופר בטלויזיה באותו שידור של ערב התרמה בו הוא ותשובה עולים לבמה ותורמים מליון שקל לצה"ל.. או תשדיר חסות/פרסומת לדלק מנטה בגלי צה"ל. או שלט בבסיס צבאי- נתרם ע"י בנק הפועלים.
שכולנו יודעים שנתרם בשורה התחתונה ע"י הפועל שמשכורתו מועברת לבנק של שרי. ואחרי שרותו הצבאי יקבל החיל 8000 שקל ממשלם המיסים תמורת עבודה בשכר מינימום אצל תשובה בדלק, מה שישאיר פערי רווח גדולים יותר לתשובה יצחק,שתרם על חשבון החוסך לפנסיה וקיבל את הכבוד. כמאמר- נעשה לנו שם..

אותו שם שיתרון של קבוצה של אנשים על קבוצה מוחלשת יוצר אותו.
אז מה תעשה חבורה של אנשים, אותן 20 משפחות , לשמור על רוח האדם כפועלת לטובתה ולא מתנגדת לשיטה?

אחד הדברים שתמיד הדהימו אותי היו איך הנאצים בשנות השלושים של המאה הקודמת, גרמו לעם לרצוח עם וזאת באמצעות האמצעים הפרופוגנדים העומדים לרשותם בשנות השלושים של המאה הקודמת. ברור לכולנו שהאמצעים הפרופוגנדיים ואמצעי השליטה העומדים לרשות אותה חבורה של 20 משפחות, מתוחכמים יותר היום.
הפרעונים העבידו את עם ישראל. עם ישראל צעק- די. כשעם ישראל צעק די ב 2011 נעשו כל הפעולות הרוחניות כדי לגדוע התנגדות זאת כפי שהזכרתי.
לעניות דעתי, הפעולות שנעשות היום הן- להצדיק מבחינה רוחנית את שליטתו של פרעה על עם ישראל וזאת באמצעי השליטה העומדים לרשות פרעה של הדור הנוכחי. סוג של טרנספורמציא שנותנת קיום והצדקה רוחנית לפרעה של הדור הנוכחי.

"כִּי אֱוִיל עַמִּי אוֹתִי לֹא יָדָעוּ בָּנִים סְכָלִים הֵמָּה וְלֹא נְבוֹנִים הֵמָּה חֲכָמִים הֵמָּה לְהָרַע וּלְהֵיטִיב לֹא יָדָעוּ" ירמיהו ח.

וזאת למה?

הפועלים האלה שמקבלים שכר לא ראוי, שמקיים את האימרה- שכר האדם לא נהיה, הם אנשים עובדים שלא יצליחו להעניק לילדיהם את הכלים הראויים לממש עצמם. הם לא אנשים רעים..הם עובדים קשה.. השיטה מקיימת מצב ששווי השוק שלהם נמוך, כי יש להם תחליפים. כי ביננו.. כמה תשובה יכול לאכול? כמה אותו מנכ"ל כושל של עידן עופר בחברה לישראל  שמשתכר 16.5 מליון שקל יכול לאכול?

אז מה אני אומרת, מה הפתרון?
להעלות את שכר המינימום ולהצמידו ליוקר המחיה. אחר כך תעשה מה שאתה רוצה. תפעל באיזו שיטה חוקים שאתה רוצה. כי אתה חייב פועלים, משבצת משרת הפועל חייבת להתקיים. למעשה כל משרה של אדם חייבת להתקיים. אם לא יהיה שכר ראוי לאדם לא תהיה צריכה. הצריכה היא זאת שמעשירה אתכם, האופן בו חלוקת השכר מתקיימת היום היא חלוקת שכר שמקיימת צריכה שצועדת תוך שמירה על איזון דק מאוד שמקיים שליטה על האדם. יש אנשים שאין להם את החופש להיות. יש אנשים שרוצים שההיות שלהם יהיה אצל אותם אנשים כמו יאיר לפיד שמקיימים את השיטה.
משה רבינו, לא יכול להיות פונקציה שמשחררת פרעונים. זה הבה ונתחכמה לו..

.
אז אם בשעיר לעזאזל עסקיינן.. הגיע הזמן שהמספר האמיתי- תשובה יצחק יהיה השעיר לעזאזל של מעשיו ולא עם ישראל. שישלם את החוב.
.
.
פרוש המילה אביון-

"עני, קבצן, חסר-כול.2. אדם פשוט הנעשק בניגוד לחוקי התורה."

http://www.snopi.com/xDic/HHdic.aspx?txtId=45

פרוש המילה מלך אביון-

"מלך בשר ודם, בניגוד למלך עליון (שהוא אלוהים)."

http://www.snopi.com/xDic/HHDic.aspx?txtId=30713

דרך ארץ שמאפשרת לתשובה יצחק לא לשלם חוב בסך 1.4 מליארד שקל כשיש לו 8 מליארד שקל שמאפשרת לתשובה יצחק לקבל את מאגר הגז מארי בחינם קודמת לתורה?
מי אמר? חז"ל?
אז אמרו..
.

.