אטום/סיאנס פיקשן/ עולם טוב יותר.

24.6.אלפיים וחמש עשרה.  (ברור לכולנו שגם לפי הספירה של ג'יסוס (אני קוראת לו ישוע, לא הסוס של ג'י, לא היהודי ישראלי חייעז לא הסמי טריילר או איך שאתה קורא לו- העגלה והסוס, נושא החטאת של סמאל, של הערב רב וכוזרים שמשניאים את עם ישראל על עמי תבל) אתה לא יכול באמת לדעת אם זה התאריך המדויק.. אלפיים שנה יודע..).

ברמת המודעות העמוקה, כשהמדינה תלחם באיראן בגלל שהמדינה לא יכולה לסבול שלאיראן יש כור אטומי, היא תלחם במה שהיא יצרה, היא תלחם בעצמה, איך שלא תסתכל על זה, איך שלא תהפוך בדבר, בשורה התחתונה זה המצב, וזה מבאס.

בחשיבה גלובלית כשאנחנו מדברים על שלום ועל מחר טוב יותר אנחנו מדברים על עניין של הרוח. המדע מתמקד בענייני הרוח והחומר בצורה לא מאוזנת, המדע נותן מישקל רב יותר לענייני החומר. המדברים בשפת התורה היהודית יאמרו לך שאין איזון בין רוח לחומר כי על כך מתבססת היהדות. כשאתה מדבר על סיינס פיקשן אתה מדבר על טכנולוגיה, אנחנו חיים בווחד עידן של סיאנס פיקשן, כל התקדמות מדעית שתבוא מכאן ואילך לא תעצים את תחושת הסיינס פיקשן, כי אנחנו תמיד חיים בסוג של סיאנס פיקשן, כי אנחנו ווחד סיאנס פיקשן לאדם שחי בתחילת המאה הקודמת וככה ביחסיות הסיאנס פיקשניות של העולם כמו שמרגיש כלפיינו אדם שחי בתחילת המאה הקודמת כך אנו נחוש כלפי העולם בתחילת המאה הבאה..אז זה למעשה מבטל המושג סיאנס פיקשן, אין דבר כזה סיאנס פיקשן. לפחות לא במושג החומר. אז זאת אומרת שהתקדמות בדרך המדע לא הציע ולא תציע עולם טוב יותר, כי אם אנחנו סיאנס פיקשן והמצב בעולם כפי שהוא, אין שום השפעה לסיאנס פיקשן חוץ מלהמציא טיל שמיירט טיל.. בשורה התחתונה, זה מה שהמדע מציע.

הנה מאמר מעניין על אדם שעוסק במחקר מעניין, הוא פסיכולוג פוליטי שמתמחה בסיכסוכים, הוא טוען שבסיכסוך הישראלי ערבי שני הצדדים לא בסדר, למרות שאנחנו תמיד נוהגים להאשים את הערבים. אבל מה שהוא טוען, למעשה שחסר להם כסף למחקר, אין מספיק תקציבים. הוא אומר שבארה"ב משקיעים יותר כסף במחקרים מסוג זה, מעניין לדעת אם מבחינה יחסית ארה"ב משקיעה בתחומים אלו כמו במדינה ומה אני שואלת, האם ההשקעה בתחומים אלו פחות מתחומים אחרים מעידה על חוסר הערכה נכונה של חשיבותם?

.http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-6986,00.html

למשל המדינה השקיעה בכור האטומי, אני יכולה להבין את החשיבה שמאחורי ההחלטה להשקיע בכור האטומי, אבל אני לא יכולה להתעלם מהעובדה שהיא יצרה רצון אצל אויביי המדינה להשיג לעצמם כור אטומי. משמע, המדינה יצרה רצון אצל האויבים שלה להשיג נשק שיכול להשמידנו.
אז אם המדינה יצרה את האופציא לאטום במזרח התיכון , משמע שהמדינה נלחמת בעצמה.

you are going to a war
a strange war it will be
you are going to a war
with your self
.
לכן, ברמת המודעות העמוקה, כשהמדינה תלחם באיראן בגלל שהמדינה לא יכולה לסבול שלאיראן יש כור אטומי, היא תלחם במה שהיא יצרה, היא תלחם בעצמה, איך שלא תסתכל על זה, איך שלא תהפוך בדבר, בשורה התחתונה זה המצב.

אם איראן תזרוק לכאן פצצה אטומית, אז הפלסטינאים מתים, הירדנים מתים והסורים מתים והלבנונים מתים, והמיצרים בסיני מתים. פה הגודל קובע, ארץ ישראל כל כך קטנה, וכל פגיעה אטומית בה תפגע בכל האזור, (נשורת גרעינית שפולטת קרינה רדיואקטיבית ושאר מרעין ובישין) ואת זה איראן יודעת ואת זה המדינה יודעת. הסכנה היותר גדולה שלנו היא מלחמה אזורית כוללת, לכן תקפת המדינה באיראן זה גם מה שאיראנים מיחלים לו, כי תקיפה כזו תוביל למלחמה אזורית ובהתחשב שהחיזבאללה האירגון הקיקיוני שעשה לצבא ווחד בית ספר במלחמת לבנון השניה, שזאת אם אינני טועה המלחמה עם הכי הרבה הרוגים בעורף, ובהתחשב במצב עם מצריים, איראן מאוד רוצה שהמדינה תתקוף באיראן.

אני אומר לך מה אני מציעה, וזאת שלא להכשל כמו שהכשלת את עם ישראל ב-אלפיים ואחת עשרה לפי ספירתך. כששאלת אותו מה הם מציעים, הם היו ילדים צעירים בשנים אתה יודע, ואנחנו יודעים שאתה יודע בדיוק מה לעשות כדי להביא למצב שמה שהם מבקשים יתקיים, אתה העדפת להרדים אותם כמו שאומרים.

בספר מלאכי בורא עולם אומר- וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם, כָּל-הַגּוֹיִם:  כִּי-תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ, אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת.

זאת אומרת שלאישור הגוים יש ערך, יש משמעות. לאישור הגויים יש אישור מבורא עולם. והם אישרו גבולות שישים ושבע לפי ספירתך.

לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינֹת, מִזְמוֹר שִׁיר.
אֱלֹהִים, יְחָנֵּנוּ וִיבָרְכֵנוּ;    יָאֵר פָּנָיו אִתָּנוּ סֶלָה.
לָדַעַת בָּאָרֶץ דַּרְכֶּךָ;    בְּכָל-גּוֹיִם, יְשׁוּעָתֶךָ.
יוֹדוּךָ עַמִּים אֱלֹהִים:    יוֹדוּךָ, עַמִּים כֻּלָּם.
יִשְׂמְחוּ וִירַנְּנוּ,    לְאֻמִּים:
כִּי-תִשְׁפֹּט עַמִּים מִישֹׁר;    וּלְאֻמִּים, בָּאָרֶץ תַּנְחֵם סֶלָה.
יוֹדוּךָ עַמִּים אֱלֹהִים:    יוֹדוּךָ, עַמִּים כֻּלָּם.
אֶרֶץ, נָתְנָה יְבוּלָהּ;    יְבָרְכֵנוּ, אֱלֹהִים אֱלֹהֵינוּ.
יְבָרְכֵנוּ אֱלֹהִים;    וְיִירְאוּ אוֹתוֹ, כָּל-אַפְסֵי-אָרֶץ.

אפס.

עד עכשיו האחזות צד ימין השקר של צאן מרעיתך מקיים איבה ומלחמה שמעניה את עם ישראל  ועמי האזור. (לחיצה על הכתוביות תגדיל אותן).

בנט 2.בנט קבלן2574721017

בנט- העסקת עובדי קבלן.המלחמה מאשרת את העוני כמו שאומרים, וזה אישור של עיוורים, של אנשים שתודעתם תודעת שקר (אם בריקון, געילה סטייל גת ואשקלון עסקיינן, אם בשפת בבל שהכניסה לשפה המדוברת בארץ ישראל את המילה אפס בספורות של "תעודת זהות" עסקיינן.).

שטיינץ

.

[wpvideo eWnvikOx]

.

יש דבר שאני מסכימה עם הדוסים, אני לא מבינה את הצורך של נשות הכותל לחבוש כיפה, גם אני מתנגדת לכך שאשה תחבוש כיפה. חבישת כיפה זאת לא מצווה מהתורה. וחבל לרצות להדמות לקבוצת אנשים טועה ומטעה. גם המילה כשר שהקימה בתי חרושת לדוסים זאת לא מילה מהתורה. אם הדוסים רוצים לחבוש כיפה, פאה, שטריימל.. שיחבשו.. זאת לא מצווה מהתורה. זאת מצוות שווא שהם החילו על עצמם. בדיוק כמו שלימודהם של בני הישיבות- היא שפיכת זרע לשווא וזאת מתוך המקום שהם לא מתנגדים לקיום ערים כגת ואשקלון בישראל.

טעותו של לייבוביץ'תמונה

.

Copyright © 2021 . All rights reserved.