רחוב בשכונות עוני על שם מנהיג אשכנזי, כשימת לעג לעד לשם של האשכנזי.

בסופו של יום שמות המנהיגים האשכנזים ברחובות הערים העניות כמו דימונה, עושים את הפעולה ההפוכה לדת אשכנז שמבקשת לעשות למנהיגים האשכנזים שם וכבוד. ברור לכל שעיר כמו דימונה, היא עיר שעוניה הוא בוז ולעג למנהיגים האשכנזים ששמו את שמם כאחראים לדלות ערים אלה.

תזכרו שגולדה אמרה לא נחמדים על יוצאי גלות מרוקו שהתלוננו על איפה ואיפה כשהיא היתה ראשת ממשלה.

שאתה שופך כסף אצל הקיבוצים, שאתה מתעל לקיבוצי מועצה מקומית תמר ארנונות שמיועדות לערים דימונה ירוחם וערד  שאתה עושה תספורת של מליארדים לקיבוצים, אתה לא יכול לאמר על הקיבוצניקים שהם מצליחים בזכות כשרון.

.

בשורה התחתונה האשכנזי הוא  עץ מאדמה זרה, שמבקש להשריש ולהניב פרי באדמה לא לו.

כדי שהוא יוכל להתקיים באדמה זאת הוא עשה חממה, וקרא לה- מערב.

כדי שהצמחים המערבים יוכלו להניב פרי פה, הצמחים שלהם זקוקים להרבה מים ואלה צמחים כעריצים לאדמה שלוקחים את כל המים ולכן מה שמצליח לגדול לידם הם רק עשבים יבשים.

עין גדי.

.

היות לכל ילד וילדה בישראל.

מבחינת אהיה שלחני אלכם, מבחינת היות אדם, שוודיא וגרמניא יותר קרובים לתורה מכם באורחותיהם.

מבחינת רוח העם היהודי אתם בסופו של תהליך הכחדה.

מר לפיד- הגולים בשבדיא, גולים בשבדיא כי טוב להם בשבדיא.. ולא רק בגלל הבלונדיניות..

וּמִי מְכַלְכֵּל אֶת יוֹם בּוֹאוֹ וּמִי הָעֹמֵד בְּהֵרָאוֹתוֹ כִּי הוּא כְּאֵשׁ מְצָרֵף וּכְבֹרִית מְכַבְּסִים: וְיָשַׁב מְצָרֵף וּמְטַהֵר כֶּסֶף וְטִהַר אֶת בְּנֵי לֵוִי וְזִקַּק אֹתָם כַּזָּהָב וְכַכָּסֶף וְהָיוּ לַיהוָה מַגִּישֵׁי מִנְחָה בִּצְדָקָה: וְעָרְבָה לַיהוָה מִנְחַת יְהוּדָה וִירוּשָׁלִָם כִּימֵי עוֹלָם וּכְשָׁנִים קַדְמֹנִיּוֹת: וְקָרַבְתִּי אֲלֵיכֶם לַמִּשְׁפָּט וְהָיִיתִי עֵד מְמַהֵר בַּמְכַשְּׁפִים וּבַמְנָאֲפִים וּבַנִּשְׁבָּעִים לַשָּׁקֶר וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי גֵר וְלֹא יְרֵאוּנִי אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת: כִּי אֲנִי יְהוָה לֹא שָׁנִיתִי וְאַתֶּם בְּנֵי יַעֲקֹב לֹא כְלִיתֶם: לְמִימֵי אֲבֹתֵיכֶם סַרְתֶּם מֵחֻקַּי וְלֹא שְׁמַרְתֶּם שׁוּבוּ אֵלַי וְאָשׁוּבָה אֲלֵיכֶם אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת וַאֲמַרְתֶּם בַּמֶּה נָשׁוּב: הֲיִקְבַּע אָדָם אֱלֹהִים כִּי אַתֶּם קֹבְעִים אֹתִי וַאֲמַרְתֶּם בַּמֶּה קְבַעֲנוּךָ הַמַּעֲשֵׂר וְהַתְּרוּמָה: בַּמְּאֵרָה אַתֶּם נֵאָרִים וְאֹתִי אַתֶּם קֹבְעִים הַגּוֹי כֻּלּוֹ: הָבִיאוּ אֶת כָּל הַמַּעֲשֵׂר אֶל בֵּית הָאוֹצָר וִיהִי טֶרֶף בְּבֵיתִי וּבְחָנוּנִי נָא בָּזֹאת אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת אִם לֹא אֶפְתַּח לָכֶם אֵת אֲרֻבּוֹת הַשָּׁמַיִם וַהֲרִיקֹתִי לָכֶם בְּרָכָה עַד בְּלִי דָי: וְגָעַרְתִּי לָכֶם בָּאֹכֵל וְלֹא יַשְׁחִת לָכֶם אֶת פְּרִי הָאֲדָמָה וְלֹא תְשַׁכֵּל לָכֶם הַגֶּפֶן בַּשָּׂדֶה אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת: וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם כָּל הַגּוֹיִם כִּי תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת: מלאכי.

אגב גרמניא- זה ALMANYA.

.

אני מאוד מקווה שאמנים שמנגנים מוסיקת DANCE ידעו שהלבנים האשכנזים בישראל לא נותנים ליהודים כהי עור להכנס למועדונים ב- TLV ויאסרו על המועדונים האלה להשמיע את המוסיקה שלהם במועדונים ב- TLV. 

.

.

לפני שאתה מאשים את הגרמנים, את הצרפתים, את האמריקאים בגזענות, תסתכל על עצמך אשכנזי.

.

תראה,

ברור לכל שהאשכנזים בעת הזאת נמצאים במזרח וליבם במערב. רבים מכם לא יכולים להיות חלק מתוכנית מוסיקה מזרח תיכונית.

אתם עשיתם עוול לילדים שלכם, שאתם מנסים להשריש אותם פה, למרות החממה המערבית שבניתם פה- שרית חולמת על לגמור את ימיה בעולם הזה ב- FLORIDA. ברור שלא נכון לגדל מזרחי בחממה מערבית, ברור שהפרי המזרחי בארץ הזאת, בעת הזאת, לא יכול להצמיח פרי משובח בחממה מערבית כי היא לא מספקת למזרחי את המזון הנכון לו.

.

חשוב שתדעו,

בעת הזאת השואה מבחינתי היא נס, ותקווה. אם הגרמנים הצליחו, אז גם אנחנו יכולים להצליח.

הגופות שלכם בשואה הן עדות לנקמה בפועלי אוון.

יום השואה של האשכנזים הוא יום שמחה על שחזינו נקם… ופסח לעם ישראל במזרח התיכון שהשואה פסחה עליו.

.

אתם מתעקשים להמשיך בשיח עימי.

כל פעם שתעשו פעולה גם באמצעות כלבים שחורים, זאת תהיה תגובתי:

בעת הזאת השואה מבחינתי היא נס, ותקווה.

אם הגרמנים הצליחו, אז גם אנחנו יכולים להצליח.

הגופות שלכם בשואה הן עדות לנקמה בפועלי אוון.

יום השואה של האשכנזים הוא יום שמחה על שחזינו נקם…

המשוואה היא כזאת-

לאחר גרוש האשכנזים מארופה-

ארופה הצליחה להגיע לשלום והמצב הכלכלי של הגרמנים השתפר.

זאת אומרת שכדי להגיע לשלום ומצב כלכלי טוב לעמים במזרח התיכון- יש לגרש את האשכנזים מהמזרח התיכון.

Copyright © 2020 . All rights reserved.