פיענוח צופן דה ווינצ'י.

.שמעונה מדימונה מירוחם.

7.5. זה לא

ז,ה

"אריסון גויסה לחיל הים, אך שירותה הצבאי לא עלה יפה והיא שוחררה לפני תום שירותה." WIKIPEDIA..

"אריסון ידועה גם בשל עיסוקהּ ברוחניות. היא סיפרה בעבר על מפגשיה עם ד"ר בריאן וייס העוסק בגלגול נשמות, ועל השפעת החיפוש הפנימי על חייה." WIKIPEDIA.

אתה יודע איך היא עושה את ה- ROLL… 

יְחַלְּקוּ בְגָדַי לָהֶם; וְעַל-לְבוּשִׁי, יַפִּילוּ גוֹרָל. תהלים.

ומתוך המקום הזה צריך לבדוק את התרומות שניתנו ליהודים על ידי פרנסי העיר שנחשבו ליהודים בארופה של לפני השואה. צריך לבדוק מי התורמים לבתי החולים שלובשים בהם את בגדי בית החולים עם שמות התורמים וישנים שם על סדינים עם שם התורמים. 

אֱלֹהִים לָנוּ, מַחֲסֶה וָעֹז;    עֶזְרָה בְצָרוֹת, נִמְצָא מְאֹד.
  עַל-כֵּן לֹא-נִירָא, בְּהָמִיר אָרֶץ;    וּבְמוֹט הָרִים, בְּלֵב יַמִּים.
 יֶהֱמוּ יֶחְמְרוּ מֵימָיו;    יִרְעֲשׁוּ הָרִים בְּגַאֲוָתוֹ סֶלָה.
  נָהָר–פְּלָגָיו, יְשַׂמְּחוּ עִיר-אֱלֹהִים;    קְדֹשׁ, מִשְׁכְּנֵי עֶלְיוֹן.
 אֱלֹהִים בְּקִרְבָּהּ, בַּל-תִּמּוֹט;    יַעְזְרֶהָ אֱלֹהִים, לִפְנוֹת בֹּקֶר.
 הָמוּ גוֹיִם, מָטוּ מַמְלָכוֹת;    נָתַן בְּקוֹלוֹ, תָּמוּג אָרֶץ.
 יְהוָה צְבָאוֹת עִמָּנוּ;    מִשְׂגָּב-לָנוּ אֱלֹהֵי יַעֲקֹב סֶלָה.
 לְכוּ-חֲזוּ, מִפְעֲלוֹת יְהוָה–    אֲשֶׁר-שָׂם שַׁמּוֹת בָּאָרֶץ.
מַשְׁבִּית מִלְחָמוֹת,    עַד-קְצֵה הָאָרֶץ:

תהלים.

אַל-תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים–  בְּבֶן-אָדָם, שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה. תהלים.

carrl orf.

225,000*4=1,000,000.

מה אתה אומר, שנדבר על הזן הנדיר של הציפור המשונה של העם המשונה, של מאקי מסר.. ששרו בוויסקי בר(חיים) את אל-במה SONG של קורט וויל בג'רמני של שנת 1929 לפי הספורות הנוצריות.

"מלחמת לבנון הראשונה (6 ביוני 1982 – 29 בספטמבר 1982)" WIKIPEDIA.

"מלחמת לבנון השנייה (12 ביולי 2006 – 14 באוגוסט 2006)"  WIKIPEDIA.

*בגין אמר סבבני בכחש בהקשר למלחמת לבנון הראשונה.

תראה אנשי עסקים בתחפושת יהודים קיבלו מגרש תרומות בצבא.

מדובר גם באנשי עסקים שפועלים מחוץ לישראל,

משמע, מרווחים שנעשו במדינות כמו דרום אפריקה , גינאה, ארה"ב, דרום אמריקה, הפרישו עשירים תרומות לצבא בישראל, יש מצב שאנשי העסקים האלה עשו את הרווחים בדרך עושק של עמי נכר ומתוך הרווחים האלה הם הפרישו תרומה לצבא. כדי לקיים עליהם את הברכה:

 עַמְּךָ נְדָבֹת, בְּיוֹם חֵילֶךָ: תהלים.

אני טוענת שמוות של חיילי ישראל תועל להיות מוות שמשמעותו נשיאה בעול הדין של התורם לצבא. סוג של נסיון להמרה, שאת דין המוות של אדלסון ישא החייל ואת דין החיים של החייל ישא אדלסון.

אַל-תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים– בְּבֶן-אָדָם, שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה. תהלים.

אני טוענת שאת דין החיים מקבלים העמים שהתורמים עושקים אותם ולא התורמים שהתחפשו לתורמים, כי הממון שייך לעמים שעשקו אותם, וברור לי ולך שבורא עולם יודע ממי נעשק הממון ומשכך למי מגיעה טובת התרומה. מה שלא סותר את העובדה שיש התכנות שהסכמה של המדינה בישראל לקבל תרומות מאנשים אלה מפילה אשמה על ישראל.

שבירת הקסם חלק ראשון.    שבירת הקסם חלק שני. שבירת הקסם חלק שלישי. שבירת הקסם חלק רביעי.  שבירת הקסם חלק חמישי. 
שבירת הקסם- שש. שבירת הקסם- שבע. שבירת הקסם- שמונה. שבירת הקסם- תשע. שבירת הקסם- עשר. שבירת הקסם- עשתי עשר.
שבירת הקסם- שנים עשר.  שבירת הקסם- שלושה עשר. שבירת הקסם- ארבעה עשר. שבירת הקסם- חמישה עשר. שבירת הקסם- שישה עשר. שבירת הקסם- שבעה עשר.
שבירת הקסם- שמונה עשר.   שבירת הקסם -תשעה עשר. שבירת הקסם- עשרים.  שבירת הקסם- אחד ועשרים. שבירת הקסם- שנים ועשרים. 
שבירת הקסם- שלושה ועשרים. שבירת הקסם- ארבעה ועשרים. שבירת הקסם- חמישה ועשרים. שבירת הקסם- שישה ועשרים. שבירת הקסם- שבעה ועשרים. שבירת הקסם- שמונה ועשרים.
בסופו של יום הבנת שאם אתה עומד בתור בבנק הפועלים ובא שודד לשדוד את הבנק, הכי נכון לא להיות הגיבור של שרי אריסון ושזה לא נכון לסכן את חייך למען הטייקונית שרי אריסון. ברור לכולנו… בסופו של יום גם אתה הבנת שהכי נכון להיות בשקט כמה דקות ולתת לשודד לעשות את מלאכתו מבלי לעורר את הצורך שלו לירות בנשקו.

וַיֹּאמֶר יְהוָה, רָאֹה רָאִיתִי אֶת-עֳנִי עַמִּי אֲשֶׁר בְּמִצְרָיִם; וְאֶת-צַעֲקָתָם שָׁמַעְתִּי מִפְּנֵי נֹגְשָׂיו, כִּי יָדַעְתִּי אֶת-מַכְאֹבָיו.  שמות.

תשימו לב, בורא עולם אמר שהוא ראה את עֳנִי עמו, העוני הוא העבדות שממנה חילץ בורא עולם את עם ישראל ממצרים.

וברור לי ולך שהמשפט הנכון למעשי שרים בארץ הוא מהספר יחזקאל:

"המבנה השבטי של הכוזרים היה מורכב, ויש הטוענים כי כלל פילוג בין אק-כוזרים ("כוזרים לבנים") וקרא-כוזרים ("כוזרים שחורים"). הגאוגרף המוסלמיאצטח'רי טען, שהכוזרים הלבנים היו ניכרים בצורה בולטת עם שיער אדמדם, עור לבן ועיניים כחולות, בעוד הכוזרים השחורים היו קרובים לשחור עמוק, כמו "סוג של הודים". חלוקה דומה (פוליטית, לא אתנית) הייתה בקרב מספר לאומים טורקים, בין מעמד "לבן" של לוחם לבין מעמד "שחור" של בני העם." WIKIPEDIA.

ספרטא… אפרטהייד… צפרטיסטים.. הפרטה… בונפרטה.. יעקובינים.. הציפורים של שמעון MAGOS..

אין קשר בין יעקובינים לזרע יעקב, נפולאון בונפרטה היה מהיעקובינים…

בספרט"א\ה נהגו להעלות אדם הלותי בדרגה\קסט"ה ממעמד עבדים, לדרגה גבוהה יותר אם הציל ספרטני הומו בקרב. אותו קרב שאתו היו מנהלים הספרטנים מידי שנה נגד ההלותים. הספרטנים כעושקי עבדים וכחוטאים גם בחטאים בדיני מוות היו כל שנה מבקשים להקריב בקרב הלותי נקי כפיים לחטאיהם. בקרב זה הלותי שביקש להיחלץ ממעמד עבד היה שופך דם\מאבד נפש \ מקריב בן משפחה למען הספרטני ההומו שהיה מפיל את דין חטאיו על קורבן אדם נקי כפיים שהוא היה נבנה ממנו. גם בעת ההיא היה הטייקון\הספרטני מסמן אדם נקי כפיים ממנו הוא היה רוצה להבנות, והלותי היה חותם את בן או בת משפחתו ואז -השריקה (WE SELL) היתה נשמעת והקרנבל היה מתחיל (JIM MORISON) -והבבילוני בעזרת כלביו החל ל-  FAYED  עצמו עם הקןרבן ולהפך…  וגם שם היו את אלה שנעצו עיניים וחיכו לזה שיפול…(החברים נטשה).

 

רדיו זמן השלום- GREEK JAZZ- היחידה השלמה- חלק ראשון- על הדרך.

.

.

רדיו זמן השלום- GREEK JAZZ- היחידה השלמה- חלק שני.

.

שבירת הקסם- תשעה ועשרים. שבירת הקסם- שלושים. שבירת הקסם- אחד ושלושים.

 .כהנים. בת כהן

מי הוא יהודי \ מי היא יהודיה.

ברור לך שאיש השוכב את זכר משכבי אשה לא יכול להיות יהודי ואם היה יהודי איבד את יהדותו וגם ילדיו אינם יהודים, על אותו רעיון שילד לאב נוצרי, אינו יהודי. אותו הדבר לגבי איש שקיים יחסי מין עם אשה בעולת בעל שהציווי לבער אותו ואת בעולת הבעל מישראל.

אני טוענת שאחת הבעיות עם הדו-מיניים, שהם מבינים שברגע שקויים בהם משכב כמו ששוכבים עם אשה הם כבר לא גברים וכדי להשיב את תחושת הגבר הם נוהגים בכוחניות יתר  וגינוני יתר שהם זיהו שמבדילים בין גבר לאשה, כדי להיות יותר חזק מ… כדי להשיב לעצמם את תחושת החוזק ביחס ל…

אלה אנשים מסוכנים מאוד במיוחד שהם נמצאים בעמדות שליטה.

אותו הדבר ניתן לראות אצל הומואים או טראנס ג'נדרים שאינם דו מינים, הם מאמצים התנהגות נשית שלא במידה, הם מעצימים תכונות אופי שהם מזהים כתכונות נשיות שנבדלות מהזכר.  כמו איפור יתר.. חולשת יתר… טיפוח יתר…

המידה  אצל אנשים אלה אינה נכונה. אם כדי להסתיר את מה שהם ואם כדי להיות מה שהם-לא.

ברור לכל שלמרות שבת פרעה אימצה את משה, משה לא הפך לפרעוני וגם נשאר בן לוי, למרות שלא גדל בקרב משפחתו ועמו.

אותו הדבר נכון גם כשאשה יהודיה מאמצת ילד.

ברור לכל  ששָׂרַי לא נהיתה מצרית לאחר שאַבְרָם אִישָׁהּ, בא אֶל-הָגָר הגר השפחה המצרית לאחר שנתנה אֹתָהּ, לוֹ לְאִשָּׁה. שרה לא נבנתה מהגר במובן שהיא קיבלה את רוחה של הגר, שרה קיבלה גורל טוב יותר במשמעות שרחמה נפתח ונולד יצחק.

ויש לזכור שלא בטוח שתהיה לפעולה מסוג זה הצלחה, שרה אמרה אוּלַי –

וַתֹּאמֶר שָׂרַי אֶל-אַבְרָם, הִנֵּה-נָא עֲצָרַנִי יְהוָה מִלֶּדֶת–בֹּא-נָא אֶל-שִׁפְחָתִי, אוּלַי אִבָּנֶה מִמֶּנָּה; וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, לְקוֹל שָׂרָי. וַתִּקַּח שָׂרַי אֵשֶׁת-אַבְרָם, אֶת-הָגָר הַמִּצְרִית שִׁפְחָתָהּ, מִקֵּץ עֶשֶׂר שָׁנִים, לְשֶׁבֶת אַבְרָם בְּאֶרֶץ כְּנָעַן; וַתִּתֵּן אֹתָהּ לְאַבְרָם אִישָׁהּ, לוֹ לְאִשָּׁה.  וַיָּבֹא אֶל-הָגָר, וַתַּהַר; וַתֵּרֶא כִּי הָרָתָה, וַתֵּקַל גְּבִרְתָּהּ בְּעֵינֶיהָ. בראשית.

שָׁהּ.. שָּׁה…

אותו הדבר במקרה שאת שולחת את בעלך לבא אל אשה יהודיה שאת מבקשת להבנות ממנה.

יש לזכור שהכל ברצון ובדבר הבורא. לכן- אוּלַי.

צריך לזכור שהאשה הראשונה נבנתה מהאיש,  בדיוק אותו הדבר כמו שרות נהיתה יהודיה כשנישאה ליהודי ובחרה לא לחזור לבית אביה לאחר מות בנה של נעמי.

איש לא נבנה מאשה.

וְאִישׁ, אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת-זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה–תּוֹעֵבָה עָשׂוּ, שְׁנֵיהֶם; מוֹת יוּמָתוּ, דְּמֵיהֶם בָּם. ויקרא.

כתוב:

מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה

ולא :

מִשְׁכְּבֵי כאִשָּׁה.

אני טוענת שאתה מקיים משכב מסוג זה כדי להיות דו מיני כי כך אתה חושב שיש לך את היכולת להבנות מאשה.

לכן אומר לך זאת שוב:

על מעשיך ומעשי עדתך יש דיני מוות ולא משנה הדבר אם אתה ועדתך מתביישים או לא מתביישים בחטאיכם.

גם אייכמן לא התבייש במעשיו ובכל זאת נידון למוות.

תראה,

כולם יודעים שהעם הגרמני התוודו והביעו צער על חטאיהם וחיטאי אבותיהם ושילמו כסף לניצולים. אני טוענת שכך קנו העם הגרמני את נקיון כפיהם ולא נענשו על חטאי אבותיהם.

"כלכלת גרמניה היא הראשונה בגודלה באירופה והרביעית בגודלה בעולם (לשנת 2007) במונחי תוצר לאומי גולמי. נכון ל-2007, גרמניה היא היצואנית הגדולה ביותר בעולם, חרף חוזקו של מטבע האירו." WIKIPEDIA.

בְּיוֹמוֹ תִתֵּן שְׂכָרוֹ וְלֹא-תָבוֹא עָלָיו הַשֶּׁמֶשׁ, כִּי עָנִי הוּא, וְאֵלָיו, הוּא נֹשֵׂא אֶת-נַפְשׁוֹ; וְלֹא-יִקְרָא עָלֶיךָ אֶל-יְהוָה, וְהָיָה בְךָ חֵטְא. לֹא-יוּמְתוּ אָבוֹת עַל-בָּנִים, וּבָנִים לֹא-יוּמְתוּ עַל-אָבוֹת: אִישׁ בְּחֶטְאוֹ, יוּמָתוּ. דברים.

אני טוענת שזאת הסיבה שאולמרט נתן הוראה למוסדות המדינה לא לעזור לאחר המלחמה לישובים שנפגעו מהמלחמה ובכך הרים אולמרט לנוחי דנקנר להנחתה במשמעות של לקנות לעצמו תשועה בעבור חטאיו הכלכליים לעם היהודי והגר התושב עמנו.

ומשכך, אולמרט הפקיר יהודים לנדבנים שאין להם תשועה.

רועים מסוגו של אולמרט, לא רק שלא שמים מעקה כדי שהנופל לא יפול, הם גם בונים בורות להפיל את היהודים והגר התושב עימנו.

רייזלה\בת המהר"ל\בת הקיסר. ג'יסוס. NO EXUSES. ורמוס.

אני טוענת שרועי DA'ASH מבקשים להקים שנאה על העם המוסלמי בדיוק כמו שרועי OR ETZYON\NGO MONITOR מבקשים להקים שנאה על העם היהודי.

להזכירכם פרס היתה לעזר לעם היהודי גם בימי כורש וגם בעת השואה.

להזכירכם חירם מלך לבנון היה אוהב לדוד ועשה ברית שלום עם שלמה (לפני שחטא).

אני טוענת שהאשכנזים לא רואים בעין טובה את העובדה שהעמים המוסלמים היו טובים לעם היהודי בעת הגלות, יען כי הם לא אוהבים שאוהבים יהודים. לכן בעת הזאת בני עשו נחפשו ליהודים שפועלים להקים שנאה על יהודים.

אנשים שעוזרים לגר הם אינם שמאלנים על פי תורתנו הקדושה.

וימינם של – OR ETZYON שמחוקקת חוקים נגד העוזרים לגרים ועניים ועובדים ששכרם לא נהיה, היא ימין שקר.

שבירת הקסם- שנים ושלושים. שבירת הקסם- שלוש ושלושים. שבירת הקסם- ארבע ושלושים.
שבירת הקסם – חמש ושלושים. שבירת הקסם- ששה ושלושים. שבירת הקסם- שבעה ושלושים.

צריך לזכור שהעם היהודי חזר באישור העמים לארצו לאחר הגרוש מישראל לפני כ- 2000 שנים. המנהיגים את המדינה שלא מקבלת את אי אישור העמים לכיבוש 67 לפי הספורות הנוצריות, למעשה לא מקבלים אישור העמים למדינת היהודים כפי שאשרו ב-48 לפי הספורות הנוצריות ולכן מבחינה רוחנית הם חושבים שיש להם זכות לגרש יהודים מאדמות שאישרו העמים לעם היהודי בעת הזאת. כי הכיבוש שלא באישור העמים למעשה לא נותן תוקף לאישור העמים וזאת הסיבה שמאשימים את תושבי גבעת עמל בפלישה לשטח שישבו בו מוסלמים לפניהם.

לאחר ש- JAKOB NE'EMAN חנן את ורדה אלשייך, ורדה אלשייך חננה את שרון יצחק תשובה.

ספורות

שפה.

.