מחברת כתיבה חודש תשיעי בשנת שבעים ואחת- ALMANYA.

.

בתחילתו של יום אמרו האשכנזים שמזרחי זה לא טוב ומערבי זה טוב, בהמשכו של יום הדרך המערבית שהם החילו קיימה את הפריצה התודעתית של היהודים שמחשבתם עוצבה לא להתנגד איש השוכב את זכר משכבי אשה כמושל בירושלים וצועד בה בגאווה ומביא את הצואה הזאת עימו לירושלים.

הרדימו אתכם יהודים.

ציון- עדי תקפך.

פריצת היהודים היא זאת שלמעשה החילה את פריצת ירושלים.

פריצה זאת באישור היהודים למעשה מקיימת את המרת העם לגוי שבמשילותו מטמאים את הר קדשו.

מִזְמוֹר לְאָסָף אֱלֹהִים בָּאוּ גוֹיִם בְּנַחֲלָתֶךָ טִמְּאוּ אֶת הֵיכַל קָדְשֶׁךָ שָׂמוּ אֶת יְרוּשָׁלִַם לְעִיִּים: תהלים.

בסופו של יום ניתן ללמוד שהדרך המערבית מקיימת את החטאים שהענישה עליהם היא חורבן ישראל וגרוש ישראל מהאדמה הזאת..

את הדרך הזאת הביאו עימם האשכנזים מארופה. ברור לכל שזאת היתה דרכם לפני השואה.

אורחות המערב שמציעים האשכנזים  למעשה פרצו את היהודים במובן של היות ככל הגויים ולא נבדלים מהם כדי להיות כהנים לגוים.

להזכירכם גם הכהנים משבט הלוי ושבט הלוי צריכים להיות נבדלים באורחותיהם כדי להיות כהנים ישראל.

יש עוד חוקים ואיסורים על כהנים שישראל לא נדרש להם.

על אותו רעיון שכהן נבדל מישראל, כך ישראל נבדלת מהגוים, ומשכך יש עוד חוקים ואיסורים על ישראל שהגויים לא נדרשים להם.

.

תראי,

כשאת יושבת עם חברות שלך מזילות ריר על בראד פיט זה נראה לך סבבה שחברה שלך אומרת יווווווו איזה חתיך…

אם תשמעי אותי אומרת על  EL FAR3I שהוא יפה, הדבר יהיה לך מוזר… ערבי… מוסלמי…

ומה אני אומרת,

לבראד פיט אין ברית.. ל- EL FAR3I יש…

מ- ANGHAMI:

.

זה בדיוק כמו בת פרעה שבחרה להניק את משה מהמינקות העבריות. שברור שהיא היתה יכולה להניק את משה מחלב מינקות מצריות.

.

לא הייתי מתחתנת עם מוסלמי, וגם מוסלמים די שומרים  להתחתן בינהם , אני חושבת שנכון הדבר.

אך,

כעם קרוב לנו צריכת תרבות או השפעה מהמוסלמים היא נכונה יותר מצריכת תרבות מערבית. גם שפת וניגוני ישראל קרובים יותר לשפת וניגוני ישמעאל.

וכמובן ששורש הקרבה היא אמונתנו באל וברית המילה משורש אברהם.

תראה,

ברור לכל שהאשכנזים בעת הזאת נמצאים במזרח וליבם במערב. רבים מכם לא יכולים להיות חלק מתוכנית מוסיקה מזרח תיכונית.

אתם עשיתם עוול לילדים שלכם, שאתם מנסים להשריש אותם פה, למרות החממה המערבית שבניתם פה- שרית חולמת על לגמור את ימיה בעולם הזה ב- FLORIDA. ברור שלא נכון לגדל מזרחי בחממה מערבית, ברור שהפרי המזרחי בארץ הזאת, בעת הזאת, לא יכול להצמיח פרי משובח בחממה מערבית כי היא לא מספקת למזרחי את המזון הנכון לו.

היות לכל ילד וילדה בישראל.

מבחינת אהיה שלחני אלכם, מבחינת היות אדם, שוודיא וגרמניא יותר קרובים לתורה מכם באורחותיהם.

מבחינת רוח העם היהודי אתם בסופו של תהליך הכחדה.

מר לפיד- הגולים בשבדיא, גולים בשבדיא כי טוב להם בשבדיא.. ולא רק בגלל הבלונדיניות..

וּמִי מְכַלְכֵּל אֶת יוֹם בּוֹאוֹ וּמִי הָעֹמֵד בְּהֵרָאוֹתוֹ כִּי הוּא כְּאֵשׁ מְצָרֵף וּכְבֹרִית מְכַבְּסִים: וְיָשַׁב מְצָרֵף וּמְטַהֵר כֶּסֶף וְטִהַר אֶת בְּנֵי לֵוִי וְזִקַּק אֹתָם כַּזָּהָב וְכַכָּסֶף וְהָיוּ לַיהוָה מַגִּישֵׁי מִנְחָה בִּצְדָקָה: וְעָרְבָה לַיהוָה מִנְחַת יְהוּדָה וִירוּשָׁלִָם כִּימֵי עוֹלָם וּכְשָׁנִים קַדְמֹנִיּוֹת: וְקָרַבְתִּי אֲלֵיכֶם לַמִּשְׁפָּט וְהָיִיתִי עֵד מְמַהֵר בַּמְכַשְּׁפִים וּבַמְנָאֲפִים וּבַנִּשְׁבָּעִים לַשָּׁקֶר וּבְעֹשְׁקֵי שְׂכַר שָׂכִיר אַלְמָנָה וְיָתוֹם וּמַטֵּי גֵר וְלֹא יְרֵאוּנִי אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת: כִּי אֲנִי יְהוָה לֹא שָׁנִיתִי וְאַתֶּם בְּנֵי יַעֲקֹב לֹא כְלִיתֶם: לְמִימֵי אֲבֹתֵיכֶם סַרְתֶּם מֵחֻקַּי וְלֹא שְׁמַרְתֶּם שׁוּבוּ אֵלַי וְאָשׁוּבָה אֲלֵיכֶם אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת וַאֲמַרְתֶּם בַּמֶּה נָשׁוּב: הֲיִקְבַּע אָדָם אֱלֹהִים כִּי אַתֶּם קֹבְעִים אֹתִי וַאֲמַרְתֶּם בַּמֶּה קְבַעֲנוּךָ הַמַּעֲשֵׂר וְהַתְּרוּמָה: בַּמְּאֵרָה אַתֶּם נֵאָרִים וְאֹתִי אַתֶּם קֹבְעִים הַגּוֹי כֻּלּוֹ: הָבִיאוּ אֶת כָּל הַמַּעֲשֵׂר אֶל בֵּית הָאוֹצָר וִיהִי טֶרֶף בְּבֵיתִי וּבְחָנוּנִי נָא בָּזֹאת אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת אִם לֹא אֶפְתַּח לָכֶם אֵת אֲרֻבּוֹת הַשָּׁמַיִם וַהֲרִיקֹתִי לָכֶם בְּרָכָה עַד בְּלִי דָי: וְגָעַרְתִּי לָכֶם בָּאֹכֵל וְלֹא יַשְׁחִת לָכֶם אֶת פְּרִי הָאֲדָמָה וְלֹא תְשַׁכֵּל לָכֶם הַגֶּפֶן בַּשָּׂדֶה אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת: וְאִשְּׁרוּ אֶתְכֶם כָּל הַגּוֹיִם כִּי תִהְיוּ אַתֶּם אֶרֶץ חֵפֶץ אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת: מלאכי.

אגב גרמניא- זה ALMANYA.

.

אני מאוד מקווה שאמנים שמנגנים מוסיקת DANCE ידעו שהלבנים האשכנזים בישראל לא נותנים ליהודים כהי עור להכנס למועדונים ב- TLV ויאסרו על המועדונים האלה להשמיע את המוסיקה שלהם במועדונים ב- TLV. 

.

.

לפני שאתה מאשים את הגרמנים, את הצרפתים, את האמריקאים בגזענות, תסתכל על עצמך אשכנזי.

תראה, בתחילתו של יום ELBERG רצה להיות אלוף תימן והתחתן עם בת לעדה התימנית שלאביה אין בנים כמבקש לרשת נחלה בישראל דרכה. באותה נשימה גברת ELBERG לפני שנהית ELBERG הרגישה נחותה ובקשה להתחתן עם אשכנזי כדי לעלות מעמד. בבוקר שאחרי החתונה היא רצה למשרד הפנים לטחון עצמה בספורות אשכנזית. בהמשכו של יום משפחתו קראה לה ג'וק שחור כמבקשים לספור עצמם בספורות מרים שלעגה למשה שהתחתן עם כושית ואת ELBERG לספור בספורות משה. בסופו של יום הבינו ELBERG ואשתו שהיהדות היא על פי זרע האב ולא על פי זרע האם. ומה אני אומרת, יבוא יום שהבת של ELBERG תתחתן עם בוזגלו ובבוקר החתונה היא תרוץ לטחון עצמה בספורות יהודים.

בשורה התחתונה גברת ELBERG בגדה בבעלה, היא מבוערת מישראל ומשכך לא יכולה לרשת נחלה בישראל, בעלה שלא גרש אותה לאחר בגידה זאת, נושא בעוונה. וביתם הוא בית שחטא לבורא עולם. אני טוענת שהוא לא התגרש ממנה, כי הוא קיווה לקבל נחלה דרכה, במשל רשע כגובה אפו בל ידרוש… ואתה יודע את המשך המשפט. ברור שביתו של ELBERG לא יכול להיות בית של אשרים. ומשכך אין טעם למשלמים לו בעבור אשרות להמשיך לשלם לו.

שכר חלף.

.

Copyright © 2020 . All rights reserved.