מחברת כתיבה- לפי נושאים:

בצל שדי יתלונן- לפי נושאים:

.

.

 

ברור לכולנו, שככה זה גם בסוריא, גם בירדן, גם במצרים, גם בלבנון, גם בפלסטין, גם בפרס.

ברור לכולנו שכמו בישראל, צוות בית החולים לא יוכלו לטפל נכונה בפצועי מלחמה ובחולי הקורונה בעת ובעונה אחת.

לכן, יש להגיע להבנה דרך האו"ם  שבעת הזאת ועד שתגמר הקורונה, יש להכריז על השבתת המלחמות באזור כדי שהמנהיגים והעוסקים במלאכת הרפואה יוכלו לטפל במגפה כמו שצריך.

מדברים עכשיו על ירידה בקורונה להזכירכם הקורונה הגיעה לישראל דרך תייר אחד חולה. הבעיה היא החורף, בחורף האדם יותר רגיש לחיידקי שפעת מכל המינים, יחסית לגל הקודם מגיעים לחורף בנקודה גבוהה, בשיא הגל הראשון ממוצע החולים ביום היה כ- 500 חולים. לך תדע איזה זן חדש יתפתח בחורף הבא.

.

.

ברור לכל שבנט לא נבחר על ידי עם ישראל לראשות הממשלה, זאת בדיחה שאדם שקיבל כ- 6 אחוז מקולות הבוחרים יתפקד כראש ממשלה. בנט הוא לא ראש ממשלה נבחר. זאת ממשלת בובות שיד נעלמה מתעקשת לשים את בנט כעתוד במקום הנהגה בכיר למרות שהעם לא בחר בו. כ- 94 אחוז מהבוחרים לא בחרו בו. זאת ממשלת תלאים. במוסרות השידור הוא שידור שקר, מיחסים לבנט השפעה בישראל מישהו מקיים את התודעה שלכם שבחרתם בבנט לראשות הממשל כ- 94 אחוז מישראל אמרו לבנט לא, זאת בדיחה שקוראים לממשלה הזאת ממשלת בנט, אני אומרת לכם ולמי שבחר בו לבן אדם מהמאה משפיעים ביותר- המלך עירום, המלך ערמומי, עם ישראל לא בחר במלך בנט. הכח שניתן לבנט לא ניתן לו מעם ישראל, המלך בנט עירום. זאת ממשלת שקר

.the king bennet is naked 94% did not choose him.

ל-41.”WIKIPEDIA.

עבאס קיבל 4 מנדטים ובנט 7, במספרים האלה מבחינת נבחרי עם, אין כמעט הבדל בין ההשפעה של עבאס להשפעה של בנט בישראל.

ומה אני מציעה,

לחוקק חוק שהקואליציא יכולה להיות מורכבת מ 1-3 מפלגות, כדי שהממשלה תהיה באמת נבחרת עם. בנט לא מנהיג בישראל, מישהו אונס לשים אותו במקום הזה כבונה אותו כעתוד מטעמו. 

“בממשלות העשרים ואחת והעשרים ושתיים שכיהנו בתקופת הכנסת האחת עשרה, התקיימה לראשונה רוטציה בתפקיד ראש הממשלה: בין שמעון פרס ויצחק שמיר.

לפני הבחירות לכנסת האחת עשרה בשנת 1984 נראה היה כי “המערך” (גוש פרלמנטרי של מפלגת העבודה ומפ”ם) יזכה ברוב מוחץ. אולם, התוצאות היוו הפתעה, ולא נחזו באף תחזית קודמת. המערך ירד מ-47 מנדטים בכנסת העשירית ל-44 מנדטים. ואילו הליכוד בראשותו של יצחק שמיר הצליח לצמצם את הירידה הצפויה שלו בבחירות והוא ירד מ-48 מנדטים

.

.

.futurePAST

I TELL YOU , YOU TELL ME.. THAY TOLD ME, I TOLD THEM

ברור שאם עם ישראל היה נכון לעשות שלום עם גרמניא ופולניא ולדרוש בעת זאת זכות שיבה לארצות אלה, עם ישראל יכול להיות נכון לעשות שלום עם פרס ולבנון וסוריא, אותה פרס שעזרה לנו להחלץ מגלות בבל לבנות את בית המקדש השני, אותה פרס שהיתה מקלט לפליטים מפולניא בעת השואה. ותדעו לכם שיש עדויות שפליטים אלה בנו בתי זונות בפרס. 

בעניין איראן ואוניותיו של עידן עופר , עידן עופר הוא בן של אציל בריטי בעל תואר סיר שקנה תואר זה באמצעות תרומה של עשרים מליון לירות סטרלינג למוזאון הימי של UNITED KINGDOM. ומתגורר בלונדון. אין עניין לישראל בדבר. שאליזבת' ועמה ילחמו למען האצולה שלהם. האם אילנה דיין תעלה  עובדה זאת בתוכניתה עובדה. התקרית הימית היא תקרית איראנית אנגלית.

MR BAYDEN,

IM TELING  YOU TO TELL BIBI\LAPID\GANTZ  WHAT I SAID TO MR TRAMP TO TELL BIBI.

https://ethashalom.michalinka.com/lets-make-money/

https://peacetimeradio.info/mister-donald-tramp/

 

ברור לכל שאם המדינה היא ככל הגויים , אז ברור שאינה יכולה להיות אור לגויים. אין הבדלה בין ישראל לעמים כולם, על משל חושך ואור, אם אין הבדלה אז ישראל לא יכולה להאיר על מה שאינו נבדל ממנה.. ככל הגוים.

 

.

..

.

.