מחברת כתיבה חודש תשיעי- יומן מסע…

אין לך זכות הרעלה של מזון הנקנה ממך, אם שולם לך בעבור המזון לפני שנאכל.

עד שהגשת את הארוחה במלואה, אתה חייב ללקוח אם שולם לך בעבור המזון לפני שנאכל.

אפשר להכניס את הטיפ לחשבון הכולל אם הקופאי הגיש תוספת ארבע חמש כדורי פלאפל , אני בחרתי ליתר בטחון גם להחזיר את פחית הקולה. ולקחת משקה זול יותר.

10 כדורי פלאפל- 7-10 שקל מחיר שוק.

חמש כדורי פלאפל- 4-5 שקל.

משקה  תרכיז בכוס (לא ברד) – נמכר ב- 3-4  שקל בשוק.

קוקה קולה-  10 שקל מחיר מסעדה.

בעל המסעדה לא יודע שלעתים יש אורב בניסתרין על המסעדה שלו, אם לבעל המסעדה יש חוב לאדם או לבנק ששולט עליו אדם, אז בעל החוב של המסעדה יכול בתיעול לקנות חוב  שחייבים לבעל המסעדה וזאת כדי לתפוס אדם שהוא מבקש לשאול  את נפשו.

(גם אם מדובר בפירגון של מסעדה כקדם מכירות, כדי שהלקוח יחזור שוב, אסור לקבל את הפירגון שיכול להחשב למתנה).

מבחינה זאת ההפרטה, פרצה את ישראל. 

.

חבל שיש מסעדות (על הדרך) שבוחרות לא לתת את האפשרות של המשקה הלא יקר בכוס במצבי אין ברירה (על הדרך אין ברירה).

אולי הייתי בוחרת לקנות קולה במסעדות כאלה, אם היתה עוד אפשרות.

תראה יש מצב שגם בינו נתן חסות לנפגעי תשובה כמו שתשובה נותן חסות לנפגעי בינו. יד רוחצת יד בהבה ונתחכמה לו.

זה כמו כמו תרגיל יערות הגשם. שאתה מזהם את האוויר אתה תורם ליערות הגשם כי העצים מייצרים חמצן. זאת אומרת שאתה מלכלך פה ומנקה משם…

בשורה התחתונה, אני טוענת שתשובה לא יכול להצדיק עצמו  כמקיים את החוסה בצילו כצדיק בסדום.

.

מה שאתה עושה זה אותו הדבר כמו עם הגראס הרפואי,  שאתה מבקש שנקנה את הנקי דרך המלוכלך לאחר שאתה מלכלך את תוצרת הנקי ויודע לסמן כמאיים כאומר שאם לא נקנה דרך צינורותיך, אז תלכלך את צינורותינו.

.

.

תראה,

"כבוד הרב" נשמע בדרך…

אם רב זה לא אותו הדבר כמו עם גראס או מים, הצדיק בסדום אפילו שהוא צדיק לא יכול לתת שרותי דת ממקומות סדום. אתה לא יכול להגיש במקרה זה את הנקי דרך המלוכלך.

מלכוד 22. אתה יודע.

ותמיד תזכרו, מותר לקנות מזרע עשיו, חשוב לשלם מראש. בכל אמצעי תשלום מקובל.כולל כרטיס. כי הם מקבלים שכר ומרוויחים בעבור שימוש בכרטיס, בעבור כל פעולה וגם בעבור ריבית אם קונים בתשלומים.

די מעניין שמרגלי יהושע שחסו אצל רחב הזונה, לא נחשבו כחוסים במקום שמרע להם ופוגע בצדקתם וקדושתם. ולרחב הזונה ומשפחתה הובטחה נחלה בישראל, ביחד עם בוני עירו של בורא עולם.

כך שתבין שיש הבדל בין זונה לבין מקבל שוחד, כך שיש הבדל בין המקומות של מקבלי השוחד לבין המקום של הזונות.

אָנֹכִי הַעִירֹתִהוּ בְצֶדֶק וְכָל דְּרָכָיו אֲיַשֵּׁר הוּא יִבְנֶה עִירִי וְגָלוּתִי יְשַׁלֵּחַ לֹא בִמְחִיר וְלֹא בְשֹׁחַד אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת: ישעיהו.

ותדעו לכם שהשווארמה של NANA (הכניסה לשביל המוביל למסעדה לפני המצבה של גנדי, ויכולה לשמש כדרך עוקפת למצבה זאת למי שלא רוצים לראות מול העניים מצבה זאת) מצויינת, אפשר להזמין חצי מנה והבחור מבין עניין עם שומן הכבש… והלימונדה מצויינת.

לזכות התלמידים מאשדוד יאמר שהם ידעו שפרשת נח- שם חם ויפת, הם מספר בראשית. ושאמא שלהם תדע שאני אמרתי לילדים שלה  שאם לפיד ידרוש מהם להתגייס לצבא במקום שילמדו תורה, שיגידו ללפיד שהוא התחמק משרות קרבי כשהתקבל בפרוטקציא לעיתון במחנה. (אני גם אמרתי לילדים שהתלוננו שלאשכנזים יש כסף לעשות בית כנסת יותר מפואר משלהם, שיגידו לאמא שלהם מה שאמרתי ושיבקשו את רשותה לאמר את מה שאני אמרתי בעניינו של לפיד).

כך שההסבר שעשירים משכילים יותר לכן הם לא נשלחים לקרבי, נופל במשל יאיר לפיד שלמרות שהוא מתאגרף ולמרות שלא עשה בגרות הוא התקבל בניגוד לחוק לעתון במחנה ולא עשה קרבי. בשבילו עתון במחנה היה התחלת הקריירה כעתונאי.

אני טוענת שצריך להעמיד לדין צבאי את הצבא על שקיבל את יאיר לפיד  שלא כחוק לשרת בעתון מחנה. זאת עברה פלילית לכל דבר שמדובר במוסד מדינה. בעסק פרטי שבעל העסק יעשה מה שהוא רוצה. יאיר לפיד לא בא במשפט על הדבר.

ושידע גורי אלפי (יש גור ויש גור, אתה גור כלבים) שיש שצוחקים עליו על איך תקעו אותו ואת חבריו הסוטים צרכני הזנות עם זונה זקנה שהוציאה להם את החשק לבצע בה את יצריהם האפלים ביותר. ושלך תדע איזה שרותים של סוטי מין הם מבקשים מהזונות.

ברור לי ולך שהסיבה שהן הגיעו לזנות היא בגלל שפרס (חבר של אבא של גורי אלפי)  והחברים שלו עשו מאבא שלה עני ושהוא גנב כדי להאכיל את ילדיו הם אסרו את האב ועשו מבתו וגם מבנו- זונות. כי אתה יודע שילדים  נופלים לרחוב המדינה לא עוזרת להם, לכן הם מגיעים לתל ברוך ולגן העצמאות כדי לשבר מזון, כדי שלעדתו של פרסקי יהיה איפה לפרוק את יצריהם האפלים ביותר.

.